۲ و نیم تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا،  سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا از کشف بیش از ۲ تن موادمخدر در منطقه مرزی روتک سراوان خبر داد.

وی در تشریح این خبر گفت: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزبانان استان سیستان و بلوچستان از فعالیت یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزی روتک مطلع شدند و با اجرای عملیاتی برنامه‌ریزی شده و هدفمند، موفق شدند بیش از ۲ تن مواد مخدر را کشف کنند.

سردار گودرزی افزود: بعد از چندین شبانه‌روز کار اطلاعاتی و شناسایی محل تردد احتمالی قاچاقچیان، دلاورمردان هنگ مرزی سراوان با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، نسبت به کنترل و انسداد مسیرهای تردد قاچاقچیان اقدام و با انجام عملیاتی هدفمند و سریع، موفق به زمین‌گیر کردن قاچاقچیان شدند.

وی خاطرنشان کرد: قاچاقچیان که گرفتار محاصره مرزداران شده بودند اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کردند که با توجه به موضع‌گیری و اتخاذ تاکتیک عملیاتی مناسب و حجم سنگین آتش مرزبانان، قاچاقچیان با به جا گذاشتن محموله مواد مخدر به سمت خاک کشور مقابل متواری شدند.

سردار گودرزی خاطر نشان کرد: مرزبانان در پاکسازی محل درگیری موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا و مقادیری سلاح و مهمات، مقدار ۲ تن و ۳۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

انتهای پیام/۴۱۲۹/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 11 =