چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین برگزار شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش ایسنا، علیرضا خجسته‌پور با بیان اینکه چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین امروز (پنجشنبه پنجم تیرماه) با شعار گفتمان حزبی در گام دوم انقلاب به صورت مجازی برگزار شد، اظهار کرد: این مجمع با گرامیداشت شهدای حزب جمهوری برگزار شد و با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: دوستانی که از پیش دعوت شده بودند در سامانه‌ای مجازی که برای این مجمع طراحی شده بود شرکت کردند و تمام روالی که در مجامع دیگر گذشته داشتیم در این مجمع نیز رعایت شد.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: در این مجمع محمدرضا باهنر دبیرکل این تشکل و رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری سخنرانی کرد. همچنین گزارش عملکرد دوسالانه و برنامه‌ها و خط مشی‌های دو سال آتی و بیانیه پایانی مجمع قرائت شد.

خجسته‌پور با بیان اینکه آخرین بخش مجمع انتخابات شورای مرکزی و بازرسان بود اظهار کرد: با حضور و نظارت هئیت رییسه مجمع و ناظر وزارت کشور از ابتدا تا انتعای مجمع با یک ساعت تمدید این انتخابات هم برگزار و نتایج مشخص شد که پس از فرصت دو روزه برای رسیدگی به شکایات احتمالی، نتایج به صورت رسمی اعلام می‌شود.

وی گفت: در هفته سوم تیر نیز اولین جلسه شورای مرکزی دوره چهاردهم را نیز خواهیم داشت.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =