وقتی سعودی ها داستان فلسطین را روایت می‌کنند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت شبکه المیادین در گزارشی تحت عنوان «فلسطینی ها علیه یهودیان دست به کشتار زده اند! آیا عربستان تاریخ را به خاطر عادی سازی روابط تحریف می کند» نوشت: در حالی که رژیم های عربی نمی توانند ذوق زدگی خود را از عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی پنهان کنند، رسانه های سعودی به تازگی اقدام به پخش مستندهای دروغین درباره تاریخ فلسطین کرده اند.

بر اساس این گزارش، در مستندهای پخش شده از سوی رسانه های سعودی، همان دروغ هایی تحویل مخاطب داده می شود که صهیونیستها در چند دهه گذشته به دنبال القا کردن آنها بوده اند.

این رسانه ها، از سال ها قبل در تدارک زمینه سازی برای عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی بوده اند. آنها تاریخ را به صورت هدفمند تحریف کرده و خود را در اختیار ترویج دروغ های صهیونیستها و آوارگی آنها و کشتارشان! قرار داده اند.

در این مستندها نشان داده می شود که فلسطینی ها متجاوز و غاصب بوده و مجرم هستند اما صهیونیستها با وجود اینکه در اقلیت قرار داشته حق دارند یک دولت مستقل برای خود تشکیل دهند.

در این مستندها هیچ اشاره ای به دردها و رنج های آوارگان فلسطینی که خانه و کاشانه و سرزمین مادریشان را از دست داده اند، نشده است؛ همچنین هیچ اشاره ای به اشغالگری صهیونیستها در اراضی فلسطینی با توطئه چینی انگلیسی ها نشده است.

تمام برنامه هایی که از سوی شبکه العربیه طی سالهای گذشته در خصوص فلسطین تولید و پخش شده نیز با همین هدف ارائه شده است.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + یازده =