نظارت بر فعالیت‌های فرهنگی جدی‌تر شود

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، سید مجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل فرهنگی کشور، گفت: آقای وزیر! آیا افسار گسیختگی در شبکه نمایش خانگی به بهانه جذب بیننده را مناسب می دانید؟ آیا تولید محتوای فرهنگی مناسب برای نسل جوان که مبتنی بر تعالیم اسلامی باشد به قدر کافی وجود دارد؟ آیا بر اجرای کنسرت ها نظارت دقیق صورت می گیرد؟

وی افزود: آیا از نشر کتاب‌های مفید به اندازه کافی حمایت می شود؟ آیا شیوه حمایت در این زمینه مفید بوده است؟ یکی از اهداف وزارت ارشاد وجود دبیرخانه مد و لباس است؟ از اهداف این دبیرخانه همانطور که از عنوان او پیداست تصمیم گیری درباره مد و لباس بوده آن هم بر مبنای تعالیم اسلامی و ملی، آیا این مهم آنگونه که شایسته است صورت پذیرفته است؟

نماینده مردم آبادان در مجلس تاکید کرد: پسرفت در فعالیت های فرهنگی مساجد چه علتی داشته است؟ کانون های فرهنگی مساجد باید جذاب و فرهنگ‌ساز باشند تا بتوانم سلیمانی ها، باکری ها، همت ها و حججی ها را تربیت کنیم، آیا فعالیت ها به همین اندازه که الان هست کفایت می کند؟

محفوظی در پایان خطاب به وزیر ارشاد،گفت: لطفاً مطالبه کتابداران و کتابخانه های عمومی برای ادغام نهاد کتابخانه ها با وزارت ارشاد را مورد توجه قرار دهید.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 11 =