مجلس علت انتصاب «امین احمدیان» در بیمه البرز را بررسی می کند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

علی بابایی کارنامی در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به انتصاب امین احمدیان، همسر یک متهم امنیتی در هیئت مدیره بیمه البرز گفت: خط قرمز مجلس شورای اسلامی این است کسانی که دوتابعیتی هستند یا فتنه‌ای علیه کشور راه می‌اندازند و منافع ملی کشور را زیر سوال می‌برند، در ارکان نظام به کار گرفته نشوند.

وی بیان کرد: البته ما موافق رقابت‌های قانونی سیاسی و طرفدار آزادی افکار و اندیشه هستیم اما کسانی که از قانون عدول می‌کنند و علیه منافع ملت و نظام اقدامات ساختارشکنانه انجام می‌دهند، نباید در ارکان نظام به کار گرفته شوند و موضع مجلس نسبت به این افراد منفی است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قطعاً این کمیسیون علت انتصاب احمدیان در هیئت مدیره بیمه البرز را مورد بررسی قرار می‌دهد، چرا که ما هنوز درباره چند و چون این مسئله اطلاع دقیقی نداریم.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که برای کمیسیون اجتماعی مجلس محرز شود که وزارت کار صلاحیت این فرد را تأیید کرده است و مستنداتی در این زمینه به دست بیاوریم، قطعاً به شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر می‌دهیم تا نسبت به چنین تصمیماتی تجدیدنظر کند.

‌به گزارش مهر، چند روز قبل امین احمدیان، همسر بهاره هدایت، متهم امنیتی فتنه ۸۸ و ابان ۹۸ توانست به نمایندگی از صندوق بیمه روستایی و عشایری به عضویت در هیأت مدیره بیمه البرز درآید. (اینجا بخوانید)

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =