فرصت ‌اربعین ‌می تواند برای تقویت جریان ۱۳ آبان ‌مهم باشد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

‌به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی پیش از ظهر پنج شنبه در اولین جلسه ستاد برگزاری مراسم یوم الله ۱۳ آبان ورامین طی سخنانی با بیان اینکه اربعین برای کشور یک فرصت مغتنم است که بتوانیم عظمت و شکوه فرهنگی شیعه را به دنیا نشان دهیم، افزود: ۱۳ آبان امسال ما به مراتب مهم تر از سال‌های قبل است.

وی گفت: اتفاقات امسال شرایط را به نفع جمهوری اسلامی تغییر داده است و این در حالی است که در ۱۳ آبان سال قبل تحریم های جدید وضع شد اما شرایط به لطف خدای متعال و تدبیر مقام معظم رهبری به نفع ایران رقم خورده است.

حجت الاسلام محمودی ادامه داد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ما در شرایط رشد اقتصادی هستیم که این خشم دشمنان را برداشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین ادامه داد: تحرکات نظامی منطقه و پیروزی های جبهه مقاومت نشان داده است که جمهوری اسلامی و همراهان آن دیگر یک حریف آسان نیست و با یک کشور قدرتمند در منطقه روبرو هستند.

محمودی گفت: دشمن در این چند ماه آینده می خواهد فشار حداکثری را تا جایی که می تواند ادامه دهد و حضور مردم ما در ۱۳ آبان می‌تواند تیر خلاصی باشد که بدانند که ایرانیان مقاومت را به ذلت پذیری ترجیح می دهند.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین ادامه داد: در ایران همه فهمیدند که در غرب و وعده های آن همه پوچ بوده است و باید همه تمرکز خود را به داخل معطوف کنیم.

وی ادامه داد: ۱۳ آبان برای ما چندین مناسبت است که از همه تر برای ایرانی ها روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و پیام مردم با حضور خود به دنیا این است که می شود این شیطان و مستکبر تاریخ را نابود کنند.

وی گفت: قطعا امسال با درک شرایط خاص کشور مردم باز هم حماسه آفرینی خواهند کرد و در همین راستا فرصت اربعین برای تقویت جریان ۱۳ آبان می تواند مهم باشد.

این مقام مسئول گفت: در هفته بسیج دانش آموزی باید فرهنگ شهادت برای دانش آموزان نبین گردد که پیشنهاد می گردد در هر کلاس درس نام یک شهید برای معرفی فرهنگ شهید و شهادت نامگذاری و به دانش آموزان معرفی شوند.

وی ادامه داد: توجه به نخبگان از اهم سخنان مقام معظم رهبری بوده و هست که باید در شهرستان این مهم توجه جدی گردد و آثار آن را در ارتقای درجات علمی شهرستان باید ببینیم.
 
انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =