شهرداری در اصلاح ساختار سازمانی وقت‌کشی نکند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، سید حسن رسولی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به شهردار تهران در ارتباط با موضوع اصلاح ساختار در شهرداری تهران اظهار کرد: مصوبه شماره ۲۵۹۵ شورای اسلامی شهر تهران در تاریخ ۹/۴/ ۱۳۹۸ به شهرداری تهران ابلاغ شده است. در مدت سه ماه از تاریخ ابلاغ و لازم‌الاجرا شدن این مصوبه شهرداری می‌بایست اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد.

وی ادامه داد: شهرداری تهران می‌بایست براساس اساسنامه مصوب مذکور نسبت به بازنگری اهداف، مأموریت‎ها، آیین‎نامه‎های مالی- معاملاتی و اداری و استخدامی کلیه سازمان‎های تحت پوشش اقدام کرده و در لوایح تقدیمی مصوبات قانونی مربوطه را از شورای اسلامی شهر تهران دریافت کند.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان این‌که با گذشت 9 ماه از موعد مذکور نه تنها اقدامی مؤثر صورت نگرفته بلکه با ارسال لایحه‎ غیرمستند که کلیات آن با رأی اکثریت اعضا رد شده نسبت به اجرای مصوبه مذکور تعلل می‌شود.

رسولی اذعان کرد:  بر این اساس برای آخرین بار نسبت به بی‎توجهی صورت گرفته تذکر داده و از شهردار و معاون مالی و اقتصادی شهرداری انتظار دارم در اسرع وقت نسبت به انجام این وظیفه اقدام شود. اصلاح ساختار سازمانی شهرداری، سازماندهی سازمان‎ها و شرکت‎های تابعه به منظور ارتقاء انضباط  اداری و مالی یکی از تکالیف قانونی و مشترک ما است. این فرافکنی‎ها و وقت‎کشی‎های صورت گرفته دون شأن شما بوده و قابل قبول نیست.

انتهای پیام/۴۱۰۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =