ساعات کار بانک پاسارگاد در ۶ ماهه اول سال ۱۳۹۶ اعلام شد

کد خبر : ۵۵۸۹۶
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:بانک پاسارگاد ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال جدید و آرزوی سلامت و موفقیت برای هم‌میهنان گرامی، ساعات کار ستاد و شعبه‌های خود را در شش ماهه اول سال ۱۳۹۶ اعلام کرد.

به نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، کلیه شعبه‌های این بانک در استان‌های تهران و البرز، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۶ بعدازظهر و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۳ بعدازظهر کلیه خدمات بانکی را به مشتریان ارایه می‌دهند.

شعبه‌های بانک در سایر استان‌ها نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ در باجه صبح و از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در باجه عصر آماده خدمات‌دهی به هم‌میهنان هستند. در روزهای پنج‌شنبه نیز این شعبه‌ها از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۳ بعدازظهر در خدمت هموطنان گرامی هستند.

همچنین واحدهای ستادی بانک پاسارگاد، طبق روال گذشته، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ بعدازظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ بعدازظهر آماده پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان و پشتیبانی از شعبه‌های بانک هستند. ساعت‌‌ کار شعبه‌‌های کیش و قشم نیز هماهنگ با زمان فعالیت سایر بانک‌های مستقر در مناطق آزاد کیش و قشم خواهد بود که در فصول مختلف توسط سازمان مناطق آزاد متبوع اعلام خواهد شد.

هم میهنان عزیز می‌توانند از طریق تماس با مرکز اطلاع‌رسانی بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و یا مراجعه به سیستم بازخورد در سایت بانک به نشانی www.bpi.ir نظرها، پیشنهادها و سؤالات خود را مطرح کنند.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =