دولت تدابیر لازم برای کاهش قیمت‌ کالاهای اساسی را اتخاذ کند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر،  با انتقاد از افزایش شدید قیمت برخی از کالاهای اساسی، اظهار داشت: متأسفانه قیمت کالاهای اساسی و ضروری مردم هر روز در حال افزایش است و بسیاری از مردم برای تأمین کالاهای مورد نیاز خود با مشکل مواجه هستند.

وی با اشاره به اینکه دولت باید تدابیر لازم برای کاهش قیمت‌ها را اتخاذ کند، گفت: اگر دولت در زمینه نظارت و کنترل قیمت‌ها با نقص قانونی روبرو است، درخواست خود را به مجلس ارائه کند تا ما آن را برطرف کنیم.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت کالاهای اساسی مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است،  تصریح کرد: افزایش قیمت کالاهای اساسی،  قشر ضعیف جامعه را تحت فشار شدید قرار داده است و باید دولت به فکر مردم باشد.

غضنفرآبادی با تاکید بر ضرورت برخورد جدی با محتکران و گرانفروشان، تصریح کرد: احتکار کالا از سوی دلالان و افراد سودجو، یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت کالاهای اساسی است و بنابراین دولت باید با این گونه افراد برخورد جدی کند.

وی با بیان اینکه با تقویت نظارت، قطعا گرانی‌ها کاهش می‌یابد، گفت: با مدیریت ضعیف نمی‌توان مشکلات مردم را حل کرد و حل مشکلات مردم مستلزم مدیریت جهادی است که مسئولان باید به این مسئله مهم توجه داشته باشند.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =