دستگیری شکرفروش قلابی که از قنادی‌ها کلاهبرداری می‌کرد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا محمدرضا هاشمی‌فر گفت: در پی شکایت تعدادی از متصدیان واحدهای صنفی قنادی مبنی بر کلاهبرداری از آنها، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نائین قرار گرفت.

وي افزود: در تحقیقات صورت گرفته از مال باختگان مشخص شد، فردی با مراجعه به آنها با ترفند تهیه شکر ارزان قیمت بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال دریافت کرده و متواری شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: علی رغم اینکه فرد کلاهبردار پاسخگوی تماس های تلفنی خود نبوده و هیچ ردی نیز از وی وجود نداشت اما بحمدالله با اقدامات هوشمندانه و جست و جوهای علمی و تخصصی توسط کارآگاهان مخفیگاه متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه متهم پس از اقرار به بزه انتسابی برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد، اظهار داشت: به متصدیان واحدهای صنفی توصيه می کنیم فريب تبليغات فریبنده افرادی که به بهانه های مختلف برای تهیه کالا برای آنها مراجعه می کنند را نخورده و اقلام مورد نیاز خود را از طریق مؤسسات و شرکت های معتبر و دارای مجوز خریداری کرده و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوکی موضوع را در اسرع وقت از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۴۰۷۶/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =