جزئیات گنگره جامعه مهندسین/ اعضای شورای مرکزی «جام» انتخاب شدند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا خجسته پور عضو جامعه اسلامی مهندسین با اعلام اینکه چهاردهمین مجمع عمومی تشکل متبوعش روز گذشته با شعار««گفتمان حزبی در گام دوم انقلاب» برگزار شد، گفت: این مجمع با گرامیداشت شهدای حزب جمهوری برگزار شد و با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: دوستانی که از پیش دعوت شده بودند در سامانه‌ای مجازی که برای این مجمع طراحی شده بود شرکت کردند و تمام روالی که در مجامع دیگر گذشته داشتیم در این مجمع نیز رعایت شد.

عضو جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه در این مجمع محمدرضا باهنر سخنرانی کرد،اظهار داشت: همچنین گزارش عملکرد دوسالانه و برنامه‌ها و خط مشی‌های دو سال آتی و بیانیه پایانی مجمع قرائت شد.

خجسته پور گفت: در این کنگره، انتخاب اعضای شورای مرکزی با حضور و نظارت هیئت رئیسه مجمع و ناظر وزارت کشور برگزار و نتایج مشخص و به داوطلبان نیز اعلام شد.

وی افزود: طبق اساسنامه فرصت دو روزه برای رسیدگی به شکایات احتمالی وجود دارد از این رو روز دوشنبه نتایج انتخاب اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین به صورت رسمی به اصحاب رسانه اعلام می شود.

عضو جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه این کنگره به صورت مجازی برگزار شد، گفت: برگزاری این کنگره به صورت مجازی با استقبال دبیران استانی و اعضاء«جام» روبه رو شد.

خجسته پور همچنین اعلام کرد: در هفته سوم تیرماه اولین جلسه شورای مرکزی جامعه مهندسین در دوره جدید تشکیل می شود.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =