تحویل ۱۴ هزار کلاس درس تا پایان سال ۹۹/ امسال ۳هزار۳۰۰میلیارد تومان اعتبار نوسازی مدارس است

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خبر داد؛

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، مهر اله رخشانی‌مهر در حاشیه مراسم افتتاح سالن ورزشی سید جمال‌الدین اسدآبادی با اشاره به وضعیت فضای آموزشی استان خراسان شمالی، گفت: خراسان شمالی ازجمله استان‌هایی است که در سال‌های اخیر موردتوجه قرار گرفت و اقدامات قابل‌توجهی برای ساماندهی فضاهای آموزشی آن انجام شد.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تمام بخاری‌های نفتی استان حذف همچنین هیچ‌گونه شعله مستقیم هم برای گرمایش کلاس‌های درس استفاده نمی‌شود.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به اینکه در خراسان شمالی سرانه استان از سرانه میانگین کشوری بالاتر است، گفت: امروز با حضور وزیر آموزش‌وپرورش در قالب افتتاحیه متمرکز  مدارس سنگی استان هم حذف شد علاوه بر آن تعداد قابل‌توجهی پروژه فعال در استان هم داریم و هیچ پروژه‌ای نیمه‌کاره رها نشده است.

رخشانی مهر بابیان اینکه در سراسر کشور حدود۴۰هزار کلاس درس نیمه‌کاره داریم که ۱۴هزار پروژه آن خیر ساز است، تأکید کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در نظر داریم برای سال تحصیلی آینده و تا پایان سال ۹۹، ۱۴هزار کلاس درس تحویل ادارات کل آموزش‌وپرورش شود.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس اظهار کرد: وجه تمایز ساخت‌وسازهای امسال نسبت به سال گذشته تأکید برساخت پروژه‌های آموزشی بزرگ‌تر و حرکت به سمت ساخت مجتمع‌های آموزشی است.

رخشانی مهر درباره اعتبارات سازمان نوسازی در سال ۹۹اظهار کرد: برای سال جاری ۳هزار۳۰۰میلیارد تومان اعتبارداریم که با تخصیص صددرصدی آن از سوی سازمان برنامه‌وبودجه موافقت شده است.

انتهای پیام/۴۱۴۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =