بازدید مدیران ارشد قوه قضائیه از کارخانه ها و واحدهای تولیدی

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، از مرکز رسانه قوه قضائیه رفع موانع تولید و برطرف کردن مشکلات کارخانه‌ها و کارگاه‌ها ازجمله اقدامات مهم دستگاه قضا در دوره تحول است و با توجه به تأکیدات رئیس قوه قضائیه، دستگاه قضا تلاش‌های مثمر ثمری در راستای احیای کارخانه‌های تعطیل‌شده انجام داده که منجر به اشتغال تعداد قابل‌توجهی از کارگران شده است، به‌طوری‌که با اقدامات قضائی قضات و دادستان‌ها سراسر کشور در سال ۹۸ از تعطیلی بیش از هزار و دویست کارخانه و کارگاه جلوگیری شد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی آبان ماه سال گذشته در نشستى با صنعتگران، تولیدکنندگان و نمایندگان اتحادیه‌های کارگرى استان آذربایجان شرقی، گفت: تمام تلاش ما در دستگاه قضائی آن است که با همه ظرفیتمان در جهت رونق تولید تلاش کنیم و به‌هیچ‌عنوان اجازه داده نخواهد شد هیچ کارخانه و کارگاهی تعطیل شود.

حالا و در هفته قوه قضائیه و برنامه‌های آن نیز به این هدف مهم دوران تحول گره‌خورده و در سومین روز از این هفته، ۷ تن از مسئولان عالی قضائی به‌صف اول میدان تولید رفته‌اند تا حمایت دستگاه قضائی از تولید، تولیدگر و کارگر بار دیگر مورد تأکید قرار گیرد.

در این راستا حجت‌الاسلام‌والمسلمین منتظری دادستان کل کشور از شرکت واگن سازی تهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شرکت مپنا ، ذبیح اله خداییان رئیس سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور از شهرک صنعتی شمس‌آباد بازدید کردند.
همچنین حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری از شهرک صنعتی عباس‌آباد، محمدباقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از شهرک صنعتی پرند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادقی رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه از کارخانه‌های دارو پخش، محمدجواد حشمتی مهذب رئیس‌کل دادگستری تهران از شهرک صنعتی نصیرآباد بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/۴۱۴۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =