آخرین جزئیات کارت بلیت مترو خبرنگاران

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از معاونت حمل ونقل و ترافیک، عمار سعیدیان‌فر با اشاره به این‌که پس از اتمام ارائه طرح ترافیک خبرنگاران فرآیند بررسی مدارک خبرنگاران جهت ارائه کارت بلیت مترو را آغاز کردیم، گفت: تاکنون 2 هزار و 62 کارت بلیت خبرنگاری تخصیص داده شده است.

وی با بیان این‌که پیامک تخصیص کارت بلیت مترو برای واجدین شرایط که مدارکشان در سامانه کامل بوده ارسال شده است، گفت: چنانچه خبرنگاری درخواست کارت بلیت داشته اما پیامک تخصیص برایش ارسال نشده به‌طور حتم نقص مدرک داشته است.

 مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی ادامه داد: آن دسته از خبرنگاران که نقص مدرک داشته‌اند می‌بایست  نواقص مدارک خود را بر طرف کنند، در غیر این‌صورت کارت بلیت مترو به آنها ارائه نخواهد شد.

سعیدیان‌فر تصریح کرد : واجدین شرایط دریافت کارت بلیت که جهت صدور کارت بلیت معرفی شده‌اند و در صورتی که کارت بلیت خبرنگاری یکساله فعال داشته باشند (کارت بلیت سال 98 ) مبلغ تخصیص یافته برای سال 1399 در آن کارت شارژ می‌شود.

وی در پایان گفت: خبرنگاران محترم توجه داشته باشند در صورت نداشتن کارت بلیت می‌بایست به نشانی اینترنتی http://eticket.tehran.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام کارت بلیت خبرنگاری اقدام کرده و ضمن تکمیل اطلاعات خواسته شده نسبت به بارگذاری عکس و معرفی‌نامه نیز اقدام نمایند.

انتهای پیام/۴۱۰۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =