۵۵ کشته و زخمی در تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت های مسلحانه در آمریکا، براساس گزارشهای دریافتی تاکنون، ۶۵ مورد تیراندازی در ۲۴ ساعت گذشته در ایالت های مختلف آمریکا رخ داده است که بر اثر آنها دستکم ۲۰ نفر کشته و ۳۵ نفر زخمی شده اند.

مرکز ثبت خشونت های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارشهای روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت سه شنبه تا چهارشنبه و تلفات آنها را در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا اعلام کرد. بر این اساس، ۱۱۵ مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، ۳۰ نفر کشته و ۵۷ نفر زخمی شده اند. ۴۷ مورد از این حوادث در این مدت، قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

طبق گزارشهای منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته نیز ۱۸۰ مورد تیراندازی در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آنها ۵۰ نفر کشته و ۹۲ نفر زخمی شده اند. با توجه به اینکه گزارش های تیراندازی ها در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع کامل می شود، آمار نهایی تیراندازی های بیست و چهار ساعت چهارشنبه تا پنجشنبه (شبانه روز گذشته) نیز روز جمعه منتشر می شود.

انتهای پیام/

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *