یک مدیر تعاونی وحدت: بازرسان موسسه اعتباری ملل در شعب وحدت مستقر شدند/ آغاز ساماندهی بعد از پایان حسابرسی‌ها/ پرداخت سپرده‌ها در آینده‌ای نزدیک

کد خبر : ۷۲۲۶۵
تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: حمیدرضا جهازی، مدیر منطقه جنوب غرب تعاونی وحدت با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به کارکنان خود از آنها خواست با موسسه اعتباری ملل کمال همکاری را انجام دهند و از شایعات پیرامون این توعاونی و موسسه دوری کنند.

به گزارش بانک مردم، این مدیر تعاونی وحدت اعلام کرده که کار بازرسی در برخی استان‌ها تمام شده و مدیرعامل موسسه اعتباری ملل نیز قول داده با پایان یافتن حسابرسی‌ها، کار ساماندهی سپرده‌گذاران آغاز می‌شود. وی پیش‌بینی کرده پرداخت‌ها به زودی انجام می‌شود.

متن اطلاعایه جهازی را می‌توانید در زیر بخوانید:

با تبریک عید سعید قربان، عید بندگی و ایثار، خدمت همه مسلمین جهان، آرزوی توفیق روز افزون برای همه عزیزان. حال که به بهانه عید سعید قربان، با نیت رهایی از شر شیطان درون قلم به دست گرفته و کنار شادی عید، لبخند رهایی از واهمه روزهای آشفته را بر لبان خشکیده می بینیم، صدور اطلاعیه را در دستور کار قرار دادیم تا شادی عید را با جشن رهایی از چنگال بی هویتی در هم آمیزیم و شادی مان صد چندان شود.

اینک که در آفتاب سوزان «تابستان» طلیعه «بهار رهایی» خودنمایی می کند و در گندم زارهای سرزمین پدری، باد، خوشه هایِ طلایی را به رقص واژه ها میهمان می کند، ما مانده ایم و یک دنیا قصه های پُر از پریا، ما مانده ایم و هزاران خبر خوش، و ما مانده ایم و آبشار نیلگونی که رنگین کمان هفت رنگش چنان پلکانی می برد ما را به آن سوی ابرهای تیره و تار. آنسویی که قطع یقین پُر از آرامش است. آن سویی که همه ما را از چنگال دیو سیاه بی هویتی «رستم وار» می رهاند و پس از گذر از «خوان هفتم» دامانمان را می سپارد به دایه ای که پر از مهر است. آری تا رسیدن به مهر فقط چند صباحی باقی است…

باید بدانیم سنگلاخ راه پُر خطرِ دیروز تمام شده و بر بالین جاده ای هموار قرارمان راس ساعت رهایی است آنسوی ابر های سیاه و تاریک… وقتی رسیدیم بی شک همگی رها می شویم و باید بدانیم همه این سختی ها را متحمل شدیم برای رسیدن. به راستی که رسیدن به سرمنزل مقصود چقدر زیبا و دوست داشتنی است.

بی شک وقتی رسیدیم صدای مظلومیتتان را بر بال کبوترانِ سپیدِ نامه بر خواهید دید. بی شک رسیدن حلاوتی دارد پر از صدق و صفا. صفایی که خودتان با وفای به عهد آفریده اید و قطعا رویش بهار در دل تابستان امروز حاصل همه زحمات دیروز شما است.

این رسیدن به اندازه وفای به عهد همه پرسنل می ارزد… به اندازه تمام خون دلهایی که خوردید. به اندازه تمام الفاظی که شنیدید و دم پس نیاوردید…

بی شک رسیدن، حق یکایک شما پرسنل و مشتریان گرامی بود که تحقق آن شاید خیال نا آرامتان را کمی آسوده کند.

حال که بر بال رنگین کمان عازم رسیدن به بلند نام «ملـل» هستیم باید نکاتی که «قاعده بازی» است را بدانیم. باید بدانیم ما دیگر اول شخص مفرد داستانی تراژیک نیستیم. بل ما به همراه پرسنل موسسه ملل یکدل شده ایم. دیگر ما و آنهایی وجود ندارد. «تعاونی وحدت» اگر چه پرسنلی دارد که وحدت از زحماتشان موج می زند اما این وحدت باید با همین روحیه جهادی اُخت شود و وارد موسسه ملل شود و با آنها “ما” یی بزرگ تشکیل شود که آوازه اش تا آن سوی کهکشان هستی برود. بی شک تک تک شما در رسیدن به سرمنزل مقصود با حفظ وحدت نقشی کلیدی و بایسته دارید. همان گونه که در چند ماه گذشته با مظلومیت خود درخشیدید امروز هم خوش بدرخشید که تازه اول راهیم…

هفته گذشته بازرسان ملل در شعب منطقه مستقر شدند جا دارد در کنار تقدیر و تشکر از این عزیزان که کاری مدون و دائمی را به سرانجام رساندند، از یکایک پرسنل خدوم منطقه تقدیر و تشکر کنم که نهایت همکاری را با این عزیزان انجام دادند و کار بازرسان ملل بدون کوچک ترین شکایت و در نهایت احترام در استان خوزستان به اتمام رسید.

بی شک در این ورطه باید از زحمات دائمی «حاج آقا جوادی» مدیرعامل محترم موسسه اعتباری ملل تقدیر و تشکر کرد. ایشان با روحیه ایثار گری و جهادگری، با عزمی راسخ و اراده ای استوار، اسرار بر پرداخت وجوه سپرده گذاران در کمترین زمان ممکن را دارند. بارها اعلام کرده اند که به محض پایان حسابرسی کار پرداخت سپرده ها را شروع می کنند. که جا دارد احسنت و آفرینی بر همت والای این بزرگوار بفرستیم.

همچنین استارت تحفیظ کارکنان شعب با گرفتن سایز کت و شلوار فرم ملل در شعب از هفته گذشته آغاز گردید که این نوید می تواند تحفه ای باشد بر ماندگاری، حفظ شعب و پرسنل آن که مدیران ملل قولش را داده اند. ما اما منتظر منویات مدیران محترم ملل در راستای اجرای سیاست ها ، استراتژی و اهداف کلان و خرد موسسه ملل هستیم تا همچنان مانند گذشته با همکاری شما عزیزان منطقه جنوب غرب کشور بدرخشد و برترین منطقه کشور باشد.

همچنین از صبر و حوصله سپرده گذاران عزیز نهایت سپاس و قدردانی را دارم. این روزها تلفن من مامنی برای سپرده گذاران بود که لحظه ای از زنگ خوردن نمی ایستاد و تا حد توان و تا جایی که جسم یاری می کرد، جوابگو بودم . نیک می دانم گرفتاری این عزیزان زیاد است. روی درد و دل خیلی ها با من باز شد و از زندگی خیلی از سپرده گذاران مطلع شدم. من نیز کنار همه دغدغه سپرده گذاران خون دلها خوردم. ناراحتی عزیزان، ناراحتی من بود و چه شب ها که تا سحر دست دعای خود را قنوت وار به سوی حضرت حق دراز نکردم… حضرت حق شاهد و ناظر اعمال ماست و خود نیک می داند که برای رسیدن به حقوق از دست رفته سپرده گذاران لحظه ای آرام نگرفتم و می دانم این ماجرا زندگی بعضی از مردم را چقدر به مخاطره انداخت. این سپرده گذاران دُر های گران بهایی برای استان های خوزستان و بوشهر اند. نجابت این مردمان به دنیا می ارزد. آنان در روزهای بی هویتی کنارمان بودند. در روزهای بحران کنارمان بودند و در روزهای گرگ و میش باز هم پشت ما را خالی نکردند. همراهی آنان با مجموعه ارزشی بی بدیل دارد. از همه آنان ممنون و سپاسگذارم. حال اما در مقطعی دیگر نیاز به اعتمادی فراگیر و دو سویه داریم میان ما و مشتریان. اعتمادی که به حفظ همکاری منجر شود تا این زیباییِ همکاری، تا ابد ماندگار شود. نیاز است از همه مشتریان بخواهم برای حفظ شعب مجددا به مجموعه اعتماد کرده و منابع خود را در شعب مرجع خود حفظ نمایند.

حال که اخبار خوش پرداخت سپرده ها در آینده ای نزدیک به گوش مان می رسد از کارکنان محترم استان های خوزستان و بوشهر که نیروی صف و خط مقدم خدمت گذاری هستند می خواهم از طرف من به آنان بگویند مانند این چند ماهی که صبوری کردند، مجددا صبر پیشه دارند، از تجمع بی هوده درب شعب موسسه اعتباری ملل و تعاونی اعتبار وحدت خودداری کنند.

بی شک تجمع مشکلی را حل نخواهد کرد. چرا که تصمیم گیرندگان شروع پرداخت که همان مدیران مجموعه ملل و بانک محترم مرکزی اند، دغدغه تسریع در پرداخت ها را دارند. همه می دانیم تجمع درب شعب مشکلی را حل نخواهد کرد. تا جایی شاید بر مشکلات بیافزاید و ذهن تصمیم گیران کلان که اینک فقط و فقط متمرکز بر تسریع در پرداخت سپرده هاست را درگیر مسائل دیگر کند که به ناچار زمان پرداخت سپرده ها به تعویق افتد. همه ما دوست داریم پرداخت ها در اولین زمان ممکن انجام شود. این نخستین دغدغه همه مدیران محترم است. پس در این چارچوب که همگی بسیج شده اند برای تعیین تکلیف دلیلی بر تجمع نباید وجود داشته باشد.

در ضمن خلاف نظر عده ای که معتقدند تجمع نقطه عطفی راهگشاست باید بگویم؛ تجمع ها مشکلی از مشکلات را که حل نمی کند ممکن است خدشه در روند پرداخت ایجاد کند. پس خواهش می کنم مشتریان گرامی صبوری پیشه دارند چرا که همه دغدغه مدیران ارشد موسسه ملل، پرداخت کامل سپرده های مشتریان عزیز در آینده ای نزدیک و هم تسریع در پرداخت سپرده ها می باشد.

مجددا از همه عزیزان خواهش می کنم به سخنان واهی که دهان به دهان می چرخد گوش نکنند چرا که اطلاع رسانی فقط از درگاه ارتباطی روابط عمومی منطقه جنوب غرب کشور، کانال اطلاع رسانی و سایت موسسه اعتباری ملل معتبر است.

در آخر از خداوند منان آرزوی توفیق و سرافرازی برای همه خادمین ایران اسلامی را خواستارم و خود را مدیون رشادت ها و بزرگمردی همه آنان می دانم. امیدوارم همه ما همیشه در مسیر حق گام برداریم. چرا که ماندگاری، عزت، سرافرازی و عاقبت بخیری جز حرکت در راه حق نیست…
باقی بقای همه خادمین ایران اسلامی

مدیریت منطقه جنوب غرب کشور

حمیدرضا جهازی

دهم شهریور ماه ۱۳۹۶

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *