یک اقدام بی‌سابقه/ احمدی‌نژاد شماره حساب بانکی اعلام کرد/ به حساب بانک ملی محمود پول بریزید تا برای محافظان خانه تهیه کند!+تصویر

کد خبر : ۶۱۵۷۱
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۶

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق ایران در اقدامی بی‌سابقه با اعلام شماره کارت بانکی خود از مردم درخواست کمک مالی کرد تا برای محافظان خود خانه‌ای تهیه کند!

به گزارش بانک مردم، سایت خبری حامیان احمدی‌نژاد در این باره نوشت:

در پی تصرف محل استقرار محافظین جناب آقای دکتر احمدی نژاد پیام های محبت آمیز و دلگرم کننده شما که سرشار از هشیاری و احساس مسئولیت بود از سراسر کشور واصل و مثل همیشه موجب غرور و امید بیکران به آینده ای بهتر برای ایران عزیز شد.

به گزارش دولت بهار، انتشار خبر تصرف محل استقرار محافظین  جناب آقای دکتر احمدی نژاد و در نتیجه ایجاد محدودیت در حفاظت  از جان ریاست محترم جمهوری سابق، موجب بروز موج گسترده اعتراضات مردمی در اعلام نارضایتی و نگرانی از وضعیت پدید آمده  شد.

در پی آن افراد و گروه های مختلف  از اقشار مردم شریف با ارسال پیام هایی خواستار اعلام شماره حسابی برای اعطای کمک های خود شدند. بر این اساس دفتر ریاست محترم جمهوری دولت های نهم و دهم با انتشار بیانیه ای  ضمن سپاسگزاری از  حساسیت و محبت ملت بزرگوار ایران شماره حسابی را به منظور واریز شدن کمک های مردمی اعلام کرد.

متن  بیانیه مذکور بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف و بزرگوار ایران!

در پی تصرف محل استقرار محافظین جناب آقای دکتر احمدی نژاد پیام های محبت آمیز و دلگرم کننده  شما که سرشار از هشیاری و احساس مسئولیت بود از سراسر کشور واصل و مثل همیشه موجب غرور و امید بیکران به آینده ای بهتر برای ایران عزیز شد.

برای این دفتر مایه مباهات بسیار است که مراتب سپاس جناب ایشان را به محضر شریف یکایک شما بزرگواران اعلان و در پاسخ به درخواست اکید و مصرانه شما ملت فرهیخته مبنی بر اعلام شماره حسابی جهت اعطای کمک های مردمی برای تامین منابع لازم و پشتیبانی از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دفتر ریاست محترم جمهوری دولت های نهم و دهم، شماره حساب ذیل را به استحضار می رساند.

شماره کارت بانک ملی:

۶۰۳۷۹۹۱۷۵۰۴۵۴۷۵۷

حساب جاری بانک ملی:

۰۱۰۴۰۴۹۷۹۷۰۰۰

شناسه شبا حساب متمرکز:

IR190170000000104049797000

حساب جاری بانک ملی به نام دکتر محمود احمدی نژاد و حمید بقایی

احمدی نژاد

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *