یو پی اس برای درب اتوماتیک

یو پی اس برای تجهیزات مختلفی مانند دوربین مداربسته و دزدگیر ، آسانسور و هم چنین درب اتوماتیک و درب برقی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله از ایران یو پی اس برآن شدیم تا استفاده یو پی اس برای درب اتوماتیک و درب برقی را برای شما توضیح دهیم.

اما نقش یو پی اس برای درب اتوماتیک و درب برقی

در همین راستا جهت تامین نمودن برق اضطراری سه تا هشت ساعته برای درب اتوماتیک نیاز به دستگاه ups است. برخی از انواع درب های برقی مثل درهای پارکینگ و انبار در طول ۲۴ ساعت برای دفعات کم تری باز و بسته می گردند اما مسئله مهم درست و کامل بسته و باز شدن آن است. نحوه باز و بسته شدن برای حفظ امنیت فضا بسیار الزامی و مهم است.

عملکرد یو پی اس برای درب اتوماتیک و درب برقی

به هنگامی که  برق شهر دچار اختلال و قطعی می شود درب ممکن است در حالت نیمه باز بماند و امنیت فضا به خطر بیفتد، ولی در صورت استفاده از یو پی اس به محض قطعی برق در به صورت کامل بسته یا باز خواهد شد و مشکل نبود برق حل خواهد شد.

یو پی اس برای درب اتوماتیک و درب برقی

اهمیت دستگاه ups برای درب های برقی بانک ها

بانک ها نسبت به سایر مکان ها نیاز به ایمنی و امنیت بالایی دارند. به همین خاطر بایستی از سیستم های یو پی اس بسیار قدرتمند چندگانه برای رفع مشکل قطعی برق بهره برد. یو پی اس تحت هر شرایطی باعث می شود که درب ها بر اساس برنامه کامل باز و بسته شوند. هم چنین در زمان رخ دادن سرقت برق های اضطراری وارد مدار گشته و عملیات بسته شدن همه درب های داخلی و خارجی انجام می گیرد.

قیمت یو پی اس برای درب برقی

Ups  بر اساس کارکرد و نیاز دستگاه مراکز و کارخانه ها دارای ابعاد و قدرت های مختلفی است. به طور کلی کارخانه های محدودی در سراسر جهان اقدام به ساخت یو پی اس می کنند و در ایران نیز نمایندگی های محدودی اقدام واردات ups می کنند.  شرکت ایران یو پی اس نیز با  دارا بودن کارشناسان و متخصصان مجرب در این زمینه سال ها است که آماده خدمت به مشتریان خود می باشد.

منبع: http://irups.com/یو-پی-اس-برای-درب-اتوماتیک-و-درب-برقی/

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *