کمک ١۴ میلیاردی بنیاد مستضعفان به صنوف هرمزگان و بوشهر/ ۵ میلیارد تومان سهم ملوانان شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

برای مقابله با شیوع کرونا و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر صورت گرفت؛

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا  از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، این بنیاد در ادامه طرح حمایت از اقشار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به 3150 شناور گردشگری دریایی در استان هرمزگان و 2 هزار شناور در استان بوشهر که در ماه‌های اسفند و فروردین و با ایجاد محدودیت در تردد گردشگران دچار خسارت شده‌اند، مبلغ یک میلیون تومان اختصاص داد.

همچنین بنیاد مستضعفان مبلغ ۲ میلیارد تومان نیز برای حمایت از افراد آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر اختصاص داده است.

بر اساس این گزارش قرار شد این کمک ها از طریق استانداری و امنای این استان توزیع شود.

اختصاص  ٥ ميليارد تومان توسط شركت فولاد كاوه جنوب كيش براى كمک به ستاد مقابله با كرونا استان هرمزگان و تخصیص مبلغ ٢ ميليارد تومان به كميته امداد استان به منظور كمک به نيازمندان جزاير هرمز، لارک، قشم، هنگام و جاسک و منطقه محروم بشاگرد از دیگر اقدامات بنیاد مستضعفان در استان هرمزگان است.

گفتنی است بنیاد مستضعفان پیش از این نیز تعدادی از دست فروشان شهر تهران، ۳۸ هزار خانواده زندانیان نیازمند، کولبران استان‌های آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه، حاشیه نشینان شهر تبریز، کودکان کار و خیابانی و کارگران پسماند و سازمان بهشت زهرا (س) و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی که بر اثر شیوع ویروس کرونا دچار تنگنا در تأمین معیشت خود شده‌اند را نیز مورد حمایت قرار داده است.

انتهای پیام/۴۱۲۷

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *