کشف بیش از ۴ میلیارد تومان طلای قاچاق در فرودگاه‌های کشور

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن مهری از دستگیری یک کلاهبردار و جاعل حرفه‌ای توسط عوامل پلیس فرودگاه مهرآباد خبر داد و اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان از فردی که تحت پوشش شرکت ارائه خدمات هوایی و مسافرتی فعالیت می‌کرد، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت؛ این فرد با سوء‌استفاده از نام یک شرکت منحل شده و با جعل اسناد مدعی بود که قادر است برای برخی متقاضیان فرآیند صدور ویزا را پیگیری و دنبال کند.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور عنوان کرد: متهم برای صدور ویزا، از مالباختگان علاوه بر دریافت مبالغ هنگفت، مدارک هویتی و تحصیلی را نیز اخذ می‌کرد به‌طوری که از محل اختفای این فرد ۱۵۰ گذرنامه کشف شد؛ این فرد ۳۰۰ شاکی دارد و در مجموع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

وی به مردم توصیه کرد: چنانچه کسی خواهان مسافرت به خارج از کشور است باید موضوع را از فرآیند قانونی طی کند و شهروندان حتماً به شرکت‌های معتبر و دارای مجوز برای دریافت خدمات مسافرتی مراجعه کنند.

مهری در بخش دیگری از سخنان خود در تشریح عملکرد این پلیس و کشف طلای قاچاق عنوان کرد: با هوشیاری عوامل انتظامی پلیس فرودگاه‌های کشور از ابتدای سال تا کنون بالغ بر ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان طلای قاچاق از برخی مسافران کشف شده است.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *