کشف اقلام ضدفرهنگی و مشروبات الکلی در محله دولت‌آباد تهران

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار حوزه انتظامی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، بیست و چهارمین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری تهران بزرگ هفته گذشته اجرا شد و در این مرحله بیش از ۳۰۰ سارق و زورگیر تهرانی دستگیر شدند؛ از طرفی در این مرحله مقادیر زیادی اقلام ضدفرهنگی و مشروبات الکلی کشف و متخلفان نیز دستگیر شدند.

در این طرح و در محدود کلانتری ۱۶۷ دولت‌آباد اقلام ضدفرهنگی مختلفی با گشت‌زنی مأموران کشف و متخلفان دستگیر شدند؛ فقط در یکی از پرونده‌ها در این محدوده بیش از ۲۰ لیتر مشروبات الکلی و بیش از ۱۰۰ حلقه سی دی با محتوای مسائل غیراخلاقی کشف شد.

افسر این پرونده در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا اظهار کرد: بعد از شکایت برخی از شهروندان تهرانی در محدوده کلانتری ۱۶۷ دولت‌آباد مبنی بر فعالیت چند نفر در خرید و فروش مشروبات الکلی، تیمی ویژه از کلانتری برای رصد محله موردنظر تشکیل شد.

وی تصریح کرد: با افزایش گشت‌های خود در محله موردنظر و با اجازه مقام قضائی، در عملیات غافلگیرانه متهمان را دستگیر و بیش از ۲۰ لیتر انواع مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

افسر این پرونده با اشاره به اینکه در طرح‌های رعد پلیس پیشگیری پایتخت به‌شدت فعال هستیم، خاطرنشان کرد: از طرفی سارقان سابقه‌دار را زیر رصد اطلاعاتی خود داریم و هرگز اجازه سرقت مجدد به آنها نخواهیم داد؛ همچنین متهمان پرونده مشروبات الکلی، بعد از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *