کشته شدن زن ۴۵ ساله پس از برخورد با قطار در یزد

خبرگزاری فارس: قطار مسافربری که امروز از زاهدان به سمت تهران در حرکت بود، در مسیر خود در روستای حسین آباد ریسمانی با یک زن ۴۵ ساله برخورد کرد و این زن در دم جان خود را از دست داد.
 
پلیس به سرعت در محل حادثه حاضر شد و کارشناسان راه آهن نیز در حال بررسی موضوع هستند اما تاکنون اطلاعات دقیقی از علت حضور زن در محل عبور قطار به دست نیامده است.
 
آنچه مشخص است، از آنجا که این حادثه صبح زود اتفاق افتاده، برخورد قطار با زن تصادفی نبوده و به گفته لوکوموتیوران متوفی روی ریل نشسته بود و متوجه بوق‌های مکرر قطار نشده است.
 
یکی از کارشناسان راه‌آهن در پاسخ به خبرنگاران در این زمینه اظهار داشت: قطار بعد از ترمز در فاصله ۷۰۰ متری امکان توقف دارد بنابراین با وجود اینکه لوکوموتیوران به محض مشاهده زن ترمز قطار را کشیده و بوق‌های مکرر زده است، امکان توقف قبل از رسیدن به شخص حادثه دیده میسر نشده است.
 
محمدرضا دهقانی بیان کرد: هویت متوفی نیز هنوز مشخص نیست و به محض کسب اطلاع در این زمینه اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
 
وی خاطرنشان کرد: آنچه مشخص است، زن متوفی مقصر اصلی در این حادثه است زیرا بر اساس قانون و مقررات، عبور هرگونه وسایل نقلیه و عابر پیاده از روی ریل قطار به جز محل‌های مشخص شده ممنوع است.
 
برخی اهالی اعلام می‌کنند که زن متوفی از اهالی این روستا نیست به صورت گذری از این مسیر عبور می‌کرده اما در عین حال ماموران پلیس در حال بررسی هویت متوفی هستند.
 
برخی حاضران در صحنه نیز بر این اعتقادند که شخص متوفی در حالت عادی نبوده و به احتمال زیاد دچار شوکی بزرگ بوده زیرا در برابر بوق‌های مکرر قطار هیچ واکنشی از خود نشان نمی‌داده است.

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *