کاهش داوطلبانه سود تسهیلات ادامه دارد؛موسسه اعتباری کاسپین وام ۶ درصدی می‌دهد+جزئیات و تصویر

کد خبر : ۳۱۰۹۱
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۵

minuspspbplus

گرگان ـ شهر جلین ـ خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: موسسه اعتباری کاسپین در اقدامی قابل تحسین طرح جدیدی را ارایه کرده است که سپرده گذاران می توانند در این طرح معادل سپرده های خود از موسسه اعتباری کاسپین وام با نرخ ۶ درصد سود دریافت کنند.

به گزارش بانک مردم، طرح تسهیلات امید ۳ موسسه اعتباری کاسپین (امید جلین سابق) وام با کمترین نرخ سود در بین تسهیلات غیرقرض‌الحسنه‌ای را پرداخت می‌کند تا با این شیوه خاص بتواند علاوه بر جذب منابع و سپرده ها ی مردمی به متقاضیان و مشتریان سپرده گذار خود نیز وام ارزان قیمت پرداخت کند.

گفتنی است، مدت زمان بازپرداخت اقساط وام طرح تسهیلات امید ۳ موسسه اعتباری کاسپین ۳ تا ۵ ساله است وسقف آن تا ۴۰ میلیون تومان می‌باشد.

موسسه اعتباری کاسپین در چارچوب فرآیند ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و پس از طی مراحل قانونی، مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی دریافت کرده و در فهرست موسسات اعتباری مجاز قرار گرفته است که به زودی پس از رعایت مقررات بانک مرکزی قرار است با عنوان “بانک کاسپین” در کنار سایر بانک ها معتبر کشور قرار می گیرد.

تصویر زیر از بنر تبلیغاتی طرح وام ۶ درصدی موسسه اعتباری کاسپین (امید جلین) است که در شهر جلین گرگان نصب شده است. این طرح با استقبال مردم منطقه مواجه شده است.

gh

 

 

 

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *