پیام تبریک پوتین به مناسبت عید قربان

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

پیام تبریک ولادیمیر پوتین به مناسبت عید قربانبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری تاس، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان این کشور تبریک گفت و برای آن‌ها آرزوی صلح، شادمانی و سعادت کرد.

در پیامی که در پایگاه اینترنتی کاخ کرملین منتشر شده، آمده است: این تعطیلات که یکی از اصلی‌ترین و محترم‌ترین تعطیلات مسلمانان به شمار می‌رود، نماد پایان زیارت اماکن مقدسه به شمار رفته و در جهت یکپارچه ساختن مردم و تقویت ارزش‌های جاودانه عطوفت، مهربانی و رحمت به شمار می‌رود.

رئیس جمهور روسیه همچنین در این پیام نوشت: بسیار خوب است که مسلمانان روسیه فرهنگ غنی و میراث پدران و پدربزرگ‌های خود را گرامی می‌دارند و و به نسل جوان یاد می‌دهند تا به تاریخ، سنت و آداب و رسوم اجدادشان احترام گذارند.

در پیام رئیس جمهور روسیه همچنین آمده است: زندگی جامعه مسلمان مملو است از اعمال خوب و توجه زیادی که صرف انجام اقدامات آموزشی و اجتماعی شده.

رئیس جمهور روسیه همچنین در این پیام بر نقش فراوان سازمان‌های اسلامی در توسعه همکاری‌های مُثمر با دولت و مؤسسات عمومی و نیز حفظ گفتگو میان گروه‌های نژادی و مذهبی تأکید کرد.

انتهای پیام/

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *