پککو نخستین درگاه رسمی و امن موبایلی کشور را راه‌اندازی کرد

کد خبر : ۴۶۵۹۳
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۵

minuspspbplus

قنبریان پککو

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: درگاه پرداخت موبایلی پککو در کافه بازار(بزرگ ترین جامعه کاربران نرم افزار موبایلی ایران) فعال و در نمایشگاه الکامپ با حضور مدیران کافه بازار رونمایی می شود.

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ، مهندس عبدالعظیم قنبریان، مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ضمن اعلام این مطلب افزود: این درگاه پرداخت موبایلی با رعایت کلیه الزامات امنیتی و بر مبنای آخرین استانداردهای بین المللی ویژه نرم افزار های موبایلی دارای امکان پرداخت راه اندازی شده و سطح جدیدی از خدمات را برای کاربران نرم افزارهای موبایلی فراهم نموده است.

وی افزود: این درگاه پرداخت نیاز کاربران به مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی و ورود ۴ فاکتور اطلاعات کارت را برطرف نموده و کاربران می توانند در محیط نرم افزاری که برای استفاده از خدمات آن قصد پرداخت را دارند و در صفحه درگاه موبایلی پارسیان با ورود شماره کارت و رمز دوم نسبت به پرداخت امن با تضمین پککو اقدام نمایند.

وی ادامه داد: این درگاه پرداخت برای نخستین بار در کشور توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان طراحی و راه اندازی شده است.

قنبریان خاطر نشان کرد: با توجه به اعتماد بزرگ ترین سایت های میزبان نرم افزار های موبایلی و صاحبان کسب و کارهای بزرگ مبتنی بر موبایل به پککو، قرارداد های لازم با برخی از سامانه های موبایلی کشور منعقد و در این راستا این سامانه را در نمایشگاه الکامپ با حضور مدیران کافه بازار رونمایی می نماید.

دارندگان نرم افزار های تلفن همراه می توانند برای دریافت این خدمات ویژه و متمایز با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان تماس حاصل نموده و نیز در طی نمایشگاه الکامپ به غرفه پککو سالن ۳۸ مراجعه فرمایند.

 

بانک مردم تلگرام

Twitter
Google+
Facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *