پلمب ۱۷۲۶ واحد صنفی متخلف در پایتخت

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، سردار حمید هداوند در تشریح عملکرد کمیته‌های هفتگانه مقابله با ویروس کرونا در پلیس پایتخت اظهار کرد: در کنترل مبادی ورودی و خروجی پایتخت از هشتم فروردین تا بیست و دوم این ماه بیش از 14 هزار دستگاه خودرو که فاقد پلاک پایتخت بوده برگشت داده شدند و تعداد 15 دستگاه خودرو که دستور پلیس را تمکین نکرده نیز توقیف شدند.

وی با اشاره به این‌که از 8 تا 24 فروردین در محور تهران- قم و جاده قدیم تهران قم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 85 درصد کاهش تردد داشته ایم، عنوان کرد: در این مدت در مجموع تعداد تردد وسایل نقلیه در سطح استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 58 درصد کاهش داشته است.

هداوند در تشریح کمیته کنترل و نظارت بر اصناف، بیان کرد: در این مدت از بیش از ۶۰ هزار واحد صنفی بازدید که در این میان به تعداد ۱۷ هزار و ۵۷۱ واحد صنفی تذکر و تعداد یک هزار و ۷۲۶ واحد صنفی متخلف پلمب شده است.

وی افزود: در این مدت تعداد ۷۰ واحد گشت تلفیقی با نمایندگان اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و اتحادیه‌ها بصورت روزانه فعالیت داشته‌اند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در تشریح عملکرد کمیته حمل و نقل درون شهری، بیان کرد: در این مدت به بیش از ۹ هزار وسیله نقلیه که به بوستان‌ها و پارک‌ها مراجعه کردند تذکر داده شده است و در مواردی جریمه 30 هزار تومانی اعمال شده است.

وی با اشاره به عملکرد کمیته فضای مجازی افزود: همچنین در این مدت ۳۹ نفر که در زمینه تبلیغ و فروش اقلام بهداشتی غیر مجاز فعالیت می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی در تشریح عملکرد کمیته اطلاع رسانی و عملیات روانی، اعلام کرد: در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با استفاده از پتانسیل رسانه های جمعی از جمله صدا و سیما حدود 195 دقیقه برنامه تلویزیونی از شبکه های مختلف سیما تهیه و سنجش  و بیش از 354 تخته بنر در سطح شهر با شعار در خانه بمانیم تهیه و نصب شده است.

وی در تشریح عملکرد کمیته بهداشت، نیز گفت: در این مدت حدود ۱۸ هزار پک بهداشتی شامل ماسک و دستکش و محلول ضد عفونی کننده تهیه و در بین کارکنان توزیع شده است.

هداونددر پایان با اشاره به ضدعفونی بیش از ۱۱ هزار یگان، افزود: در این مدت بیش از ۱۲هزار مورد غربالگری و تب سنجی انجام شده است.

انتهای پیام/۴۰۷۶

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *