وعده رئیس کل بانک مرکزی برای رسیدگی اشتغال دوباره کارکنان ثامن الحجج/ سیف: کارکنان دعوت بکار می شوند!

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: به ‌دنبال اجتماع دیروز کارکنان موسسه ثامن الحجج کرمانشاه مقابل ساختمانهای استانداری واتاق بازرگانی ، مدیر کل بانک مرکزی وعده پی گیر مطالبات این کارگران را داده است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایلنا، رئیس کل بانک مرکزی با حضور در جمع کارکنان بلاتکلیف موسسه اعتباری ثامن الحجج به آنها وعده پیگیری مطالبات قانونی آنها را داد.

منابع ایلنا افزودند: این اتفاق زمانی افتاد که حدود ۶۰ نفر از کارکنان تعطیل شده این موسسه تصمیم گرفتند تا همزمان تجمعات جداگانه سایر همکاران خود در دیگر استان‌ها با حضور این مقام مسئول دولتی در استان کرمانشاه، مقابل اتاق بازرگانی این استان تجمع کنند.

به گفته یکی از پرسنل موسسه ثامن الحجج  کرمانشاه ظاهرا در همین رابطه جلسه ای با حضور برخی مسئولان استانی برگزار شده است.

به گفته وی ،آقای سیف در جلسه مذکور وعده داده است که به زودی موضوع تسریع اشتغال بکار ۱۵۰۰ نفر از کارکنان موسسه ثامن الحجج را که در بانک پارسیان آزمون داده اند را پیگیری خواهد کرد.

همچنین به گفته وی برای مشخص شدن وضعیت شغلی مابقی کارکنان بلاتکلیف ثامن الحجج که تعداد آنها به ۱۲۰۰ نفر می رسد وعده کرده با سایر بانکها برای جذب این تعداد نیروی بیکار شده ثامن الججج مکاتباتی را انجام خواهد داد که در صورت نیازاز آنها استفاده کنند.

گفتنی است سفر شب گذشته مدیر کل بانک مرکزی به کرمانشاه  به منظور شرکت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید صورت گرفته است.

وعده مدیر کل بانک مرکزی برای رسیدگی اشتغال دوباره کارکنان ثامن الحجج

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *