ورود و تجاری سازی ۴ خودروی جدید سایپا به بازار تا پایان سال + عکس

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: چهار محصول ساندرو جدید(کراس اور)، چانگان CS35، خودرو ۲۱۲ (بر روی پلتفرم تیبا) و پادرا محصولات جدید گروه سایپا است که همگی باید تا پایان سال تجاری شود.

به گزارش بانک مردم به نقل از عصر ایران،  حسن قره‌ئی قائم مقام مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی استراتژیک گروه خودروسازی سایپا، با بیان این مطلب گفت: محصولات جدید گروه سایپا از سال ۹۷ بر روی پلتفرم جدید به بازار عرضه خواهد شد.

ورود 4 خودروی جدید سایپا تا پایان امسال/ قیمت سیتروئن در ایران: 45 تا 120 میلیون تومان
ورود 4 خودروی جدید سایپا تا پایان امسال/ قیمت سیتروئن در ایران: 45 تا 120 میلیون تومان

وی در نشست تحلیلی صنعت خودرو اظهار داشت: در حال حاضر بر روی دو پلت فرم جدید و مدرن SP1 و SP0 کار می کنیم و بازارهای هدف ما نیز کشورهای روسیه، ترکیه و برخی کشورهای خاورمیانه و حوزه CIS خواهند بود.

وی گفت: امسال قصد افزایش ۴۲ درصدی تولید را داریم که تاکنون ۱۹ درصد از آن را محقق کرده ایم که بیش‌ترین رشد میزان تولید در کشور است و تا پایان سال هم قطعا به عدد ۴۲ درصد خواهیم رسید. همچنین میزان فروش و پیش فروش محصولات در ۴ ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته بیش از ۲۳۰ درصد رشد داشته است.

قره‌ئی افزود: گروه سایپا در سال جاری فروش صادراتی ۳۴ هزار دستگاه و ۲۰ میلیون دلار خدمات و قطعه یدکی را هدف گذاری کرده است.

قائم مقام مرکز مطالعات و برنامه ریزی استراتژیک گروه سایپا با اشاره به مطالعات گسترده در زمینه بازاریابی بین المللی در گروه سایپا از احداث سایت ۲۰ هزار دستگاهی جوینت ونچر در الجزایر خبر داد و ضمن تشریح روند ادامه مذاکره با خودروسازان برتر جهانی گفت: در سال جاری قصد داریم در قالب جوینت ونچر گروه سایپا و رنو (رنو پارس) ۸۰ هزار دستگاه از محصولات رنو را تولید و روانه بازار کنیم.

قیمت خودرهای سیتروئن در ایران ۴۵ تا ۱۲۰ میلیون تومان خواهد بود

وی همچنین در ارتباط با تولید در شرکت جوینت ونچر سایپا و سیتروئن گفت: محصولات تولیدی این شرکت محصولات روز دنیا خواهد بود و دامنه قیمتی آنها بین ۴۵ تا ۱۲۰ میلیون تومان است. همچنین با شرکت نیسان و کیا نیز مذاکراتی برای برگشت به ایران انجام شده است.

ورود 4 خودروی جدید سایپا تا پایان امسال/ قیمت سیتروئن در ایران: 45 تا 120 میلیون تومان
ورود 4 خودروی جدید سایپا تا پایان امسال/ قیمت سیتروئن در ایران: 45 تا 120 میلیون تومانورود 4 خودروی جدید سایپا تا پایان امسال/ قیمت سیتروئن در ایران: 45 تا 120 میلیون تومان

قائم مقام مرکز مطالعات و برنامه ریزی استراتژیک گروه سایپا در ادامه گفت: فروش قراردادهای جوینت ونچر که در قالب فروش سهام و سرمایه گذاری مشترک برای تولید محصولات جدید می باشد برای این شرکت آورده نقدی به همراه خواهد داشت.

قره‌ئی همچنین درباره بودجه سال ۱۳۹۵ شرکت گفت: در گروه سایپا برنامه تولید ۵۳۰ هزار دستگاه و صادرات ۳۴ هزار دستگاه را برای کسب سود ۴۰۰ میلیارد تومانی وجود دارد.

وی در خصوص اضافه عرضه یا کمبود تقاضا بدلیل عدم توانایی خرید تصریح کرد: در خرداد و تیر ماه امسال ثبت نام ماهیانه به حدود ۷۰ هزار دستگاه رسیده که بسیار مناسب بوده است .

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *