واکنش حماس به سیاست های خصمانه نتانیاهو علیه ملت فلسطین

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره، سخنگوی جنبش حماس اظهارات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص اعمال حاکمیت بر شهرک های کرانه باختری و دره اردن را سیاستی خصمانه علیه ملت فلسطین و سرزمین و سرنوشتش برشمرد.

«فوزی برهوم» اظهار داشت که این اظهارات حقایق را تغییر نمی دهد و مقاومت روزافزون ملت برای مواجهه با اشغالگران و نقشه هایشان را متوقف نخواهد کرد.

برهوم افزود: دولت آمریکا که شریک اشغالگران در اقدامات خصمانه علیه ملت فلسطین بوده و همچنین شتاب کشورهای منطقه برای عادی سازی روابط با دشمن و رفتار تشکیلات خودگردان فلسطین در کرانه باختری در ادامه همکاری امنیتی و سرکوب مقاومت و پافشاری بر مذاکرات بیهوده نتانیاهو را برای بیان این اظهارات تشویق کرده است.

وی ادامه داد: این امر نیازمند گام های عملی و مسئولانه فلسطینی ها در تمام سطوح و  گروه ها است و باید به در پیش گرفتن راهبرد ملی  یکپارچه و مبتنی بر گزینه ادامه مبارزه و مقامت سرعت بخشند. در همین راستا تشکیلات خودگردان باید سیاست هماهنگی امنیتی با تل آیو و پیگرد نیروهای مقاومت را متوقف کند و به شکل یکپارچه با سیاست های خصمانه نتانیاهو و انزوای رژین اشغالگر مقابله کند

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *