هیات ایرانی در ضیافت شام یکی از بزرگترین بانک‌های سوییس شرکت کرد/ مشخصات بانک هندوجای سوییس

کد خبر : ۷۵۲۶۷
تاریخ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: هیات ایرانی در دومین روز سفر خود به منظور بررسی موضوعات بانکی و آشنایی با امکانات و خدمات بانک هندوجا در ضیافت شام این بانک مطرح سوئیس شرکت کرد.

به گزارش بانک مردم  در این نشست موسس این بانک و مدیران ارشد آن به تشریح عملکرد بانک هندوجا پرداختند. این بانک در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری کرده و فعالیت‌های هلدینگ هندوجا تنها منحصر به موضوعات بانکی نیست.

یکی از شرکت‌های زیرمجموعه این بانک امسال موفق به کسب رتبه اول شرکت‌های دانش‌بنیان سوئیس شده است. همچنین یکی از شرکت‌های زیرمجموعه این بانک موفق به حل بیماری فانتوم پن در بیماران قطع عضو شده است.

این بانک در بیش از ١٠ کشور جهان شعبه‌های فعال دارد و در نظام مالی سوئیس نیز در دسته بانک‌های برتر جایی می‌گیرد و شرکت‌های بانک هندوجا در سراسر جهان بیش از ١٠٠ هزار کارمند و کارگر دارند. این هلدینگ ١٧ کمپانی معتبر در اختیار دارد.

بانک هندوجا هم‌چنین در حوزه مسولیت اجتماعی و به‌خصوص در هند برای ٨ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز امکان تحصیل ایجاد و در همین حوزه از ورزشکاران که برخی از آنها مدال‌های المپیکی هم کسب کرده‌اند، حمایت کرده است./ ایبنا

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *