نیروهای مسلح امین مردم هستند/ حضور برادران عزیز ارتشی در ماموریت اربعین بسیار اثربخش بود

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با فرمانده کل ارتش اظهار کرد: تعمیق تعاملات و هماهنگی‌ها باعث تقویت نیروهای مسلح می‌شود و قطعا تحقق این مهم، مورد رضایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خواهد بود.

وی با اشاره به ماموریت‌های گسترده نیروی انتظامی، افزود: در آخرین دیدار با مقام معظم رهبری ایشان فرمودند با توجه به حضور شما در عرصه‌های مختلف جامعه بایستی این حضور فعال و مثمر ثمر باشد.

فرمانده نیروی انتظامی به ارائه ۳۰ هزار خدمت از سوی پلیس به مردم اشاره و بیان کرد: پاسگاه‌ها به عنوان کوچکترین واحد انتظامی در دور افتاده‌ترین مناطق کشور به عنوان نماینده حاکمیت محسوب شده که علاوه بر ماموریت ذاتی خود یعنی ایجاد نظم و امنیت، خدمات بسیار دیگری به شهروندان ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به حوادث اخیر کشور، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این حوادث با آمادگی کامل حضور داشت؛ اغتشاشات اخیر متفاوت از گذشته و به صورت پراکنده بود که بحمدالله و به یاری خداوند مدیریت شد که جا دارد از همکاری سایر سازمان‌ها و دستگاه‌های امنیتی خصوصا ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کنم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در کنار حوادث تلخ اخیر ما ماموریت‌های بسیار شیرین و خوبی هم داشتیم که برای بنده و تک تک همکاران فراموش‌نشدنی است، در ماموریت اربعین اگرچه به صورت شبانه‌روزی در مرزها مستقر بودیم اما این ماموریت معنوی باعث تقویت روحیه همه سبزپوشان شد و ان‌شاء‌الله عملکردمان مورد رضایت خداوند و آقا اباعبدالله الحسین(ع) نیز قرار گیرد.

وی با اشاره به حضور نیروهای ارتش در ماموریت و راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)، ادامه داد: حضور برادران عزیز ارتشی در ماموریت اربعین بسیار ملموس و اثر بخش بود.

اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت‌های پلیس، عنوان کرد: خداوند را به پاس توفیق خدمت به این مردم شریف شاکریم و امیدواریم که اقدامات‌مان مورد رضایت خداوند و فرماندهی معزز کل قوا نیز قرار گیرد.

وی گفت: مطابق آخرین نظرسنجی‌ها و برآوردها، نیروهای مسلح امین و مورد اعتماد مردم هستند و جایگاه خوبی میان آنها دارند که در این بین، نیروی انتظامی حائز رتبه دوم از منظر اعتماد و رضایت عمومی در بین سایر دستگاه‌ها و سازمان‌هاست.

اشتری در پایان خاطرنشان کرد: خداوند را به برکت وجود ولایت و رهبری حکیم و فرزانه شاکریم و امید است سربازی لایق و شایسته در رکاب ولایت باشیم.

انتهای پیام/۴۰۷۶/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *