نمودار فوت‌شدگان کرونایی باز هم سربالا شد/ ادامه روند کاهشی ابتلا به کووید-۱۹

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

مقایسه شیوع کرونا در ایران/ یک‌شنبه31 فروردین

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، سی و یکمین روز فروردین ۹۹ در حالی سپری می شود که آمار بهبود یافتگان جدید از بیماری کرونا نسبت به روز قبل ۸۸۷ نفر کاهش پیدا کرده است.

افزایش آمار فوت‌شدگان در اثر ابتلا به بیماری کرونا البته 14 نفر افزایش پیدا کرده و از 73 نفر در روز گذشته به 87 نفر در روز 31 فروردین رسیده است، درصورتی‌که تعداد این افراد در روزهای آینده افزایش یابد می‌توان گفت درستی نتایج آزادسازی نسبی ترددها و اجرای طرح هوشمند فاصله‌گذاری را که در روز 23 فروردین به اجرا درآمد، باید به دیده تردید نگریست و این برای اوج گرفتن این بیماری می‌تواند زنگ خطری باشد.

بیشتر بخوانید؛

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز شنبه ۳۰ فروردین/ بهبودیافتگان ۵۵۹۸۷ و مبتلایان ۸۰۸۶۸ نفر+جزئیات

زالی هشدار داد؛ افزایش احتمال شیوع کرونا در دفاتر پیشخوان دولت

البته برابر آمار اعلام‌شده از طرف وزارت بهداشت مبتلایان جدید به این بیماری سیر نزولی خود را حفظ کرده و از 1374 نفر در روز گذشته به 1036 نفر در روز جاری رسیده است.

به افراد در حال درمان هم البته افزوده‌شده و به تعداد 20 هزار و 70 نفر افزایش پیدا کرده است.

با توجه به کاهش محدودیت‌ها در بازگشایی کسب‌وکارهای در فضاهای بسته ازجمله بازارچه‌ها و مگا مال‌ها بهترین کار برای پیشگیری از افزایش آمار مبتلایان و درگذشتگان این بیماری رعایت همان دستورالعمل در خانه ماندن و شستشوی مرتب و اصولی دست‌ها و رعایت فاصله اجتماعی در معاشرت‌های روزانه تا اطلاع ثانوی است.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *