نمایندگان از عملکرد سازمان تبلیغات در ایام محرم تقدیر کردند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون فرهنگی مجلس با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، گفت: حجت‌الاسلام قمی در این جلسه گزارشی از اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی در ایام محرم به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی ادامه داد: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از همکاری هیئات مذهبی، مسئولان و همه مردم در برپایی متفاوت ایام عزاداری اباعبدالله‌الحسین (ع) ابراز رضایت کرد و تأکیدش بر این بود که همه در این مدت وظایف خود را به خوبی انجام دادند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس هم از رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تشکر ویژه کردند چرا که سازمان تبلیغات اسلامی در ایام محرم بسیار فعالانه عمل کرد و ضمن برپایی عزاداری محرم، پروتکل‌های بهداشتی رعایت شد.

نصیرایی تصریح کرد: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گزارشی از اقدامات این سازمان در حوزه‌های مختلف اعم از تولید محتوا در فضای مجازی، چاپ و نشر کتاب‌های دفاع‌مقدس و حوزه هنری ارائه کرد و تأکید نمایندگان هم بر این بود که سازمان تبلیغات اسلامی متناسب با گام دوم انقلاب اقدامات را در دستور کار خود قرار دهد و بر ضرورت تقویت رویکرد انقلابی در حوزه هنری تاکید کردند.

وی بیان کرد: حضور حجت‌الاسلام قمی و مدیران جدید در سازمان تبلیغات اسلامی که عمدتاً جوانان نخبه، پرکار و خوش‌فکر هستند، این انتظار را بیشتر می‌کند که این سازمان برنامه‌های جدی در راستای اجرای گام دوم انقلاب اسلامی داشته باشد و ما هم آمادگی داریم که موانع سازمان تبلیغات اسلامی در این راستا را مرتفع کنیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حال حاضر یکی از مشکلات بخش‌های فرهنگی کشور، موازی‌کاری است و ما معتقدیم که مجموعه سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی کشور نیاز به آرایش جدید دارند و باید متناسب با گام دوم انقلاب اسلامی باشند.

نصیرایی تأکید کرد: امروز اولین جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد و حتماً این جلسات استمرار خواهد داشت.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *