نظافتچی سارق بازداشت شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط‌عمومی پلیس پایتخت، حسین مافی از دستگیری خانم جوانی خبر داد که در پوشش نظافتچی اقدام به سرقت کرده بود.

رئیس کلانتری ۶۴ قائم گفت: سوم بهمن ماه سال جاری، خانم و آقایی که مالک یک ساختمان در شهرک یاس واقع در بلوار ارتش بودند، مراجعه کردند و عنوان داشتند از ساختمان آنها مقادیری طلا و جواهر شامل سه سرویس طلا، دو شمش ۲۰ گرمی طلا، شش سکه تمام، هفت نیم سکه، هشت ربع سکه طلا و یک انگشتر و گردنبند ست قدیمی طلا به همراه یک و نیم میلیون تومان پول سرقت شده است.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، مأموران عملیات کلانتری سریعاً به محل اعزام شده و از این دو شاکی تحقیق کردند که آنها عنوان داشتند تنها به نظافتچی ساختمان‌شان، شک دارند و او تنها فردی بوده است که سه‌بار در هفته گذشته برای نظافت ساختمان به این محل رفت‌و‌آمد داشته است.

مافی افزود: با هماهنگی صاحب‌خانه، نظافتچی ساختمان به بهانه نظافت به محل کشانده شد و در همان محل تحت بازجویی‌های فنی صورت گرفته، به جرم خود اقرار کرد؛ متهم مدعی بود با توجه به شناختی که نسبت به خانه و محل وجود طلا و جواهرات شکات طی رفت‌و‌آمدهای خود به آن محل به دست آورده بود، در آخرین حضور خود در خانه، تمامی اموال مذکور را سرقت کرده است؛ متهم  اذعان کرده که درصورت اعلام رضایت از سوی شکات، عین مال‌ها را بازخواهد داد.

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم تصریح کرد: در ادامه با هماهنگی قضائی، متهم در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت تا در صورت شناسایی شکات احتمالی دیگر، تحقیقات مورد نظر در این رابطه به عمل آید.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *