نادر قاسمی عضو هیئت‌مدیره بانک مسکن شد

کد خبر : ۶۲۳۶۶
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  نادر قاسمی به‌عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره بانک مسکن جانشین علیرضا بلگوری شد.به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، در مراسم تودیع و معارفه اعضای هیئت‌مدیره قدیم و جدید بانک مسکن، که با حضور دکتر محمدهاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک مسکن، مقامات ارشد این بانک و همچنین دکتر حسین قضاوی معاون امور بانکی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد؛ قاسمی به‌عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره این بانک منصوب شد.

نادر قاسمی، با بیش از ۲۸ سال سابقه فعالیت در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی در بانک مسکن،‌ اکنون به‌واسطه تجربه و تسلط بر نظام تأمین مالی مسکن، به سمت هیئت‌مدیره بانک توسعه‌ای تخصصی مسکن،‌ منصوب شده است.

قاسمی پیش‌ازاین، مدیر امور اعتبارت بانک مسکن بود و قبل از آن نیز، ریاست ادارات مختلف بانک مسکن ازجمله اداره طرح و برنامه و همچنین اداره امور شعب را بر عهده داشت.

محمدهاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به شایستگی‌های کاری قاسمی، از خدمات و اقدامات علیرضا بلگوری عضو پیشین هیئت‌مدیره بانک مسکن نیز قدردانی کرد.

حسین قضاوی معاون امور بانکی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز طی سخنانی به تشریح نقش و اهمیت موضوع تأمین مالی مسکن در اقتصاد ایران و مأموریت‌های قابل‌اجرا در این حوزه پرداخت.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *