مکتب سردار سلیمانی جهاد و مبارزه دائمی با ظلم است

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی شامگاه پنج شنبه در یادواره سرداران، امیران، فرماندهان و ۳۰۰ شهید شهرستان فامنین با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی تا آخرین لحظه پرچم مقاومت را در دست داشت، انتقام سخت را محو اسرائیل و اخراج آمریکا از منطقه دانست و عنوان کرد: شهید سلیمانی یک شخص نبود بلکه یک مکتب بود.

ملت ایران تا انتقام سخت نگیرند از پا نخواهند نشست

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران شلیک به حاج قاسم را شلیک به آرمان‌های مقدس یک ملت دانست و افزود: ملت ایران تا انتقام سخت نگیرند از پا نخواهند نشست.

وی با بیان اینکه عهد می‌بندیم با موشکی که در ادامه انتقام خون شهید سلیمانی شلیک خواهیم کرد نفس آمریکا را خواهیم برید، افزود: اصلی‌ترین سلاح ما شهادت است.

سردار نقدی بابیان اینکه دشمن نادان ما را از شهادت می‌ترساند در حالی که سرداران ما برای شهادت لحظه‌شماری می‌کنند، ادامه داد: سربازان ایران اسلامی تربیت یافتگان مکتب امیرالمومنین (ع) هستند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه جوانان ما با خاطرات شهدا زندگی کرده‌اند و حسرت آن را می‌خورند که چرا در دفاع مقدس نبودند، گفت: شهادت اوج مرتبه‌ای است که یک انسان می‌تواند به آن دست یابد.

دشمن باید بداند که موشک‌های ایران می‌توانست به جای عین‌الاسد روی عرشه یک ناو هواپیما فرود بیاید و آن وقت بود که چند هزار کشته برجای می‌ماند سردار نقدی با اشاره به اینکه ملت ایران روزگاری با دست خالی مقابل تمام ابرقدرت‌ها ایستاد و دشمن را از سرزمین ایران بیرون انداخت، گفت: دشمن باید بداند که موشک‌های ایران می‌توانست به جای عین‌الاسد روی عرشه یک ناو هواپیما فرود بیاید و آن وقت بود که چند هزار کشته برجای می‌ماند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «سلیمانی یک شخص نبود بلکه یک راه و یک مکتب بود»، افزود: این مکتب در اخلاص خلاصه می‌شود که شهید سلیمانی مخلص بود.

سردار نقدی اخلاص شهید سلیمانی را اطاعت محض از ولایت دانست و تاکید کرد: شهید سلیمانی در راه رضای خدا قدم بر می‌داشت و در این مسیر ثابت قدم بود.

وی با بیان اینکه معنای اخلاص اطاعت بی چون و چرا از رهبری است و بر اساس اخلاص و مکتب سردار سلیمانی جهاد و مبارزه دائمی با ظلم و خستگی‌ناپذیری اصل کار است، گفت: سردار سلیمانی ۴۰ سال لباس رزم را از تن خارج نکرد و ما هم تا جهاد و مقاومت هست لباس رزم را از تن خارج نمی‌کنیم.

مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتب حسینی بود

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی با پیروی از مکتب امام حسین (ع) پیش رفت و مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتب حسینی بود، گفت: برخی مخالف حمایت از سوریه بودند اما نمی‌دانستند که جبهه مقاومت مسئله اسلام و کفر، مقاومت و مبارزه با صهیونیست‌ها و مسئله مظلوم و ظالم بود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران مکتب سلیمانی را فداکاری بی‌مرز دانست و گفت: انسانیت مرز ندارد چراکه کسی که صدای مظلوم را بشنود و جواب ندهد، مسلمان نیست.

وی درس دیگر مکتب شهید سلیمانی را وفاداری دانست و ادامه راه سردار سلیمانی را وظیفه همگان برشمرد.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *