«موسوی خوئینی‌ها» و همفکرانش مسئول معیشت مردم هستند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

لطف‌الله فروزنده عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نامه اخیر موسوی خوئینی‌ها خطاب به رهبر معظم انقلاب، گفت: همه ما می‌دانیم که مسئولیت وظایف اجرایی اعم از اقتصادی و غیر اقتصادی با دولت‌ها است و دولت است که باید تامین کننده معیشت، اشتغال و سایر موارد باشد.

وی افزود: اگر قرار است کسی یا نهادی پاسخگوی معیشت مردم باشد، آن نهاد دولت است و طی ۸ سال اخیر هم دولت در دست «حسن روحانی» است که از موتلفین و همفکران موسوی خوئینی‌ها است.

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرد: در دهه ۶۰ و ۷۰ نیز دولت در دست دوستان موسوی خوئینی‌ها بود و عمده مشکلاتی که امروز در حوزه معیشت و اقتصاد داریم ناشی از سوءمدیریت آن روز دولت‌مردان و حامیان فکر غربی است.

فروزنده گفت: تفکر مورد حمایت موسوی خوئینی‌ها در سنوات مختلف زمام کشور را در اختیار داشت و امروز بسیاری از مشکلات کشور ناشی از طرز تفکر و مدیریت آنها است، تفکری که به توانمندی داخلی اعتقاد ندارد و همواره به دنبال ارتباط با غرب بود که مشکلات ناشی از آن را پس از تصویب برجام دیدیم.

وی با اشاره به اینکه موسوی خوئینی‌ها خود جزء نظریه پردازان و مدافعان این طرز فکر است، تصریح کرد: من توصیه می‌کنم آنها قبل از هر چیز خود را مورد بازخواست قرار دهند و در پیشگاه ملت عذرخواهی کنند و مسئولیت رفتارهای خود را بر عهده بگیرند.

معاون پارلمانی دولت دهم در پایان گفت: موسوی خوئینی‌ها و دوستان او همواره همین طور عمل کرده‌اند، یعنی زمانی که عملکرد مطلوبی ندارند و توسط مردم طرد می‌شوند، شروع به فرافکنی می‌کنند.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 7 =