مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل دیپلم ۹۸ تا ۳۱ شهریور ماه

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری در ارتباط با آخرین مهلت تعیین و تکلیف وضعیت نظام وظیفه کنکور‌ی‌های سال 99 اظهار کرد: مشمولان فارغ التحصیل دیپلمی که در سال 98 مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده و در کنکور سراسری سال 99 شرکت کردند با توجه به مقررات و به جهت رفع مشکل این عزیزان تا 31 شهریورماه مهلت دارند نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نمایند.

وی ادامه داد: مهلت مذکور صرفاً به جهت ثبت درخواست‌ها در دفاتر پلیس +10 می‌باشد و زمان اعزام به خدمت این عزیزان در ماه‌های آتی مشخص می‌شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی افزود: مشمولان عملاً تا فرارسیدن زمان اعزام خدمت خود فرصت انتخاب رشته و در صورت فراهم شدن شرایط توسط سازمان سنجش امکان ثبت نام بدون دغدغه در دانشگاه را دارند.

مهری خاطرنشان کرد: ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا به‌منظور مساعدت و تعیین تکلیف این مشمولان منتظر اعلام نتایج و برنامه زمان‌بندی انتخاب رشته، ثبت‌نام و زمان دقیق شروع به تحصیل این عزیزان از سوی سازمان سنجش و وزارتخانه‌های علوم و بهداشت است که به محض تعیین موارد مذکور، سازمان وظیفه عمومی ناجا، ضوابط مربوط به این عزیزان را به زودی اعلام می‌کند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: در صورت عدم اعلام برنامه زمان‌بندی مناسب از سوی سازمان سنجش و وزارتخانه‌های مذکور و نیز شروع به تحصیل این عزیزان در ترم دوم، اعزام مشمولان در نزدیک‌ترین ماه انجام تا آنها بتوانند دوره آموزشی خود را در نیروهای مسلح گذرانده و در صورت تمایل در بهمن ماه از خدمت ترخیص می‌شوند.

وی ادامه داد: کلیه نیروهای مسلح موظف هستند برابر مقررات در صورت اعلام قبولی مشمولان به سرعت نسبت به تسویه حساب با مشمولان اقدام  به جهت ادامه تحصیل آنها را به سازمان وظیفه عمومی معرفی کنند.

مهری با اعلام این‌که مشمولان و خانواده‌های محترم آنها هیچ دغدغه و نگرانی نداشته باشند، گفت: سازمان وظیفه عمومی ناجا و همکاران بنده در ستاد کل نیروهای مسلح به‌دنبال رفع مشکلات مشمولان است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در پایان گفت: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/۴۱۰۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *