مشتریان بانک تجارت بخوانند/تجارت‌کارت‌های قدیمی از کار افتاد؛ کارت جدید بگیرید

کد خبر : ۴۷۱۹۴
تاریخ انتشار : ۱ دی ۱۳۹۵

minuspspbplus

تجارت کارت

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک تجارت اعلام کرد: با توجه به اتمام مهلت تعویض تجارت کارت‌ها، معدود مشتریانی که هنوز کارت خود را تعویض نکرده‌اند می‌توانند با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک نسبت به دریافت کارت جدید خود اقدام کنند.

بانک تجارت با هدف اجرای دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و استانداردسازی خدمات کارتی شبکه شتاب در خصوص تعویض تجارت کارت اعلام کرد: با وجود اتمام مهلت تعویض تجارت کارت‌ها در پایان شهریورماه، این بانک با پیگیری‌های مستمر و هماهنگی با بانک مرکزی انقضای تجارت‌کارت های دارای BIN1 را تا تاریخ سی‌ام آذرماه تمدید کرد.

بر این اساس، مشتریانی که به هر دلیل فرصت تعویض کارت خود را پیدا نکرده اند در پائیز امسال نسبت به این امر اقدام کنند از این رو با توجه به فرا رسیدن تاریخ مذکور و انقضای قطعی تجارت کارت‌های قدیمی مقتضی است، مشتریان با مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک تجارت و در کمترین زمان ممکن نسبت به تعویض تجارت کارت و دریافت کارت جدید با BIN2 اقدام کنند.

لازم به ذکر است، با توجه به راه‌اندازی سامانه جدید شبکه شتاب (نسخه ۷) توسط بانک مرکزی، از تاریخ اول دی ماه، امکان پذیرش کارت های قدیمی در هیچ یک از دستگاه های خودپرداز و پایانه های فروش متصل به شبکه شتاب وجود نخواهد داشت و کارت های BIN1 صرفا قابل استفاده بر روی دستگاه های خودپرداز بانک تجارت است. با تعویض تجارت کارت، شماره سریال کارت‌های تجارت از ۶۲۷۳۵۳ به ۵۸۵۹۸۳ تغییر خواهد یافت.

بانک مردم تلگرام

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *