مشارکت حداکثری در انتخابات امنیت و اقتدار کشور را افزایش می دهد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

حجت الاسلام والمسلمین کیخا در خطبه های نماز جمعه زابل گفت: ملت ایران اسلامی در ۲۲ بهمن حماسه آفریدند، راهپیمایی های باشکوه در سراسر ایران، مخصوصا شهرستان زابل، از ملت ایران و مردم شهرستان زابل تشکر می کنم، این جهاد فی سبیل الله که قدرت نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشید، به همان اندازه که آمریکا و ازنابش و استکبار جهانی را عصبانی کرد و آتش زد، آزادگان جهان و جبهه مقاومت را خوشحال و دلگرم کرد.

وی بیان کرد: این روزها یوم الله است، قدرت خداوند متعال بروز و ظهور پیدا می کند، ملتی که ۴۱سال زیر سخت ترین فشارها محکم و استوار ایستاده اند، وقتی که صحبت از اصل انقلاب‌، ارزش ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی باشد، همه صف واحد می شوند.

امام جمعه شهرستان زابل افزود: یک روز سرنوشت ساز دیگر انتخابات مجلس شورای اسلامی است که ملت ایران یک یوم الله دیگری را رقم خواهند زد

وی گفت: کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برنامه ارائه و از تخریب پرهیز کنند، ‌چرا که کرامت انسان مومن باید حفظ شود. مردم هم که واجد شرایط رای دادن هستند، دقت کنند که فرد اصلح را انتخاب نمایند، طایفه گرایی و قوم گرایی را کنار بگذاریم، در مورد شخصیت کاندیدا، کارها، برنامه ها، سالم بودن، پاکدست بودنش ‌تحقیق و مطالعه کنید.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا افرود: مجلسی می خواهیم که افراد صالح از جای جای ایران درآن راه پیدا کنند، اگر همه ملت ایران وظیفه شان را درست انجام دهند، مجلسی در طراز انقلاب اسلامی انتخاب و تشکیل خواهد شد، کاندیدایی که با پول خرج کردن و خریدن رای ‌به مجلس برود، شک نکنید که منافع مردم را می فروشد، اولین کاری که می کند، منافع مردم را به فروش می گذارد، چون پول خرج کرده و باید به پولش برسد.

وی با اشاره به وصیت نامه شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی و توصیه ایشان به سیاسیون افزود: کاندیداها باید اعتقاد عملی به ولایت فقیه، اعتقاد به جمهوری اسلامی، پاکدست، معتقد و خدمتگذار، مقابله با فساد و دوری از فساد و تجملات، احترام به مردم و خدمت به آنان را عبادت بدانند.

امام جمعه زابل هم‌چنین ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تولد حضرت امام خمینی(ره) را تبریک گفت و افزود: حضرت فاطمه (س) الگو برای همه هستند، این روز را به همه به ویژه بانوان تبریک ویژه عرض می کنم.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *