مزدوران آمریکا در وقایع اخیر برای کشتن مردم اجیر شده بودند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله محمدی ری شهری عضو مجلس خبرگان رهبری صبح امروز (سه‌شنبه) پیش از آغاز جلسه درس خارج فقه که در مدرسه علمیه حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد، اظهار داشت: فقیه راستین که راهنما، مرشد و دلیل ارشاد جامعه است؛ نه تنها با علم و گفتار بلکه با عمل و رفتار هم هدایت‌گر است.

ادامه داد: ساده‌ترین راه شناخت راهنمایان راستین، رفتار و کردار آنها است، در مقابلِ مؤمن آل فرعون که از مردم می خواست از راهنمائی او بهره گیرند، فرعون نیز مدعی هدایتگری بود که نمونه امروز آن آمریکا است که خود را خیرخواه مردم می نمایاند در حالی که در وقایع اخیر همگان مشاهده کردند مزدوران آمریکا برای کشتن مردم و غارت اموال چگونه اجیر شده بودند در حالی که رسانه های غربی این مزدوران را مردم خطاب می کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب در نقطه مقابل فرعون معاصر، همانند موسی هستند، که ایشان همواره مسیر صواب را تبیین می کنند؛ اما متاسفانه در فتته اخیر برخی از کسانی که مدعی بودند خط امامی هستند و سال ها در این نظام حضور داشتند، جای موسی و فرعون معاصر را تغییر دادند و در صف هواداران فرعون معاصر قرار گرفتند و این خود یکی از ویژگی های آخرالزمان است.

آیت‌الله ری شهری با بیان یکی از ویژگی های دوره آخرالزمان تصریح کرد: فتنه در صدر اسلام سبب شکست اسلام در تقابل ها شد؛ اما طبق روایتی از پیامبر اکرم(ص)، در آخرالزمان پیروان راستین اسلام از فتنه ها رها می شوند و منافقین مشخص می گردند و نابود خواهند شد.

وی افزود: کسانی که در مقابل امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ایستادند و از آمریکا و ایادی جنایت کارش حمایت کردند، در واقع از کشتن مردم و غارت اموال مردم حمایت کردند و این همه خسارت به کشور وارد نمودند و این واقعه اخیر ماهیت این مزدوران را بیش از پیش روشن ساخت.

آیت الله ری شهری در پایان خاطرنشان کرد: در فتنه سال ۸۸ گفتم کسانی که در برابر این نظام اسلامی ایستادند عاقبت به خیر نمی شوند و در صف آمریکا و اسرائیل خواهند بود و اکنون به روشنی این واقعیت را می بینیم.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *