مرزها در چند روز آینده سرد می شود زائران ژاکت همراه داشته باشند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

محمد اصغری در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: در خوزستان و ایلام و کرمانشاه و استان‌های منتهی به کشور عراق که امروزه جمعیت عاشقان اباعبدالله در مسیر رفتن به کربلا از این شهرها عبور می‌کنند احتمال گردوخاک وجود دارد و به همین دلیل توصیه می‌شود که زائران حتماً با خود ماسک به همراه داشته باشند.

وی افزود: در حال حاضر هوا در این مناطق سرد نیست اما احتمالاً تا چند روز آینده دما در این مناطق کاهش پیدا کند به همین دلیل توصیه می‌شود حتماً زائران یک ژاکت گرم با خود همراه داشته باشند.

این کارشناس سازمان هواشناسی تشریح کرد:‌ اما اگر افرادی قصد سفر به مشهد مقدس را داشته و تصمیم دارند که از مسیر شمال به این شهر مقدس سفر کنند باید این را در نظر داشته باشند که در استان‌های گلستان، خراسان رضوی، درگز و چناران از بعدازظهر امروز رگبار و رعدوبرق رخ خواهد داد.

اصغری با تأکید بر اینکه سواحل دریای خزر بارانی است تأکید کرد: روز جمعه از میزان بارش‌ها کاسته می‌شود اما دوباره روزهای شنبه و یکشنبه باران‌های قابل‌توجهی در این منطقه خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: در روزهای باقی‌مانده از مهرماه دمای هوا روند کاهشی خواهد داشت و در استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، زنجان و ارتفاعات تهران بارش خواهیم داشت.

انتهای پیام/۴۰۸۷/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *