مراجعه بیش از ۵۱ هزار نفر به مراکز درمانی و فوریت‌های پزشکی

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین مطرح کرد؛

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از وبدا، پیرحسین کولیوند اظهار کرد: تاکنون ۸۵ مصدوم از مرز مهران تحویل گرفته شدند که در بیمارستان امام حسین(ع) مهران بستری شدند و تعداد هشت مصدوم از آنها نیز به شهر محل خودشان، ٣٥ مصدوم به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اعزام شدند و ۲۵ مصدوم به شلمچه و یک مصدوم از کشور عراق به چذابه منتقل شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۴ مورد به وسیله بالگرد منتقل شدند اضافه کرد: هم اکنون به وسیله بالگرد اورژانس در حال انتقال مصدومین از بیمارستان امام حسین(ع) مهران به بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام هستیم.

رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین گفت: تاکنون ۵۱ هزار و ۶۶۷ نفر  به مراكز درمانی و فوریت‌های پزشکی مراجعه کردند که ۲۲ هزار نفر آنها توسط فوریت‌های پزشکی خدمات رسانی شدند. همچنین حدود ۱۴ هزار نفر آنها اتباع خارجی بودند.

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: ۲۹ هزار و ۴۰۰ نفر نیز به مراکز درمانی ثابت مراجعه کردند که از این تعداد ۲۷۳۰ نفر تحت نظر و یا ترخیص شدند و از مراجعه کنندگان به مراکز درمانی نیز تاکنون ۲۱۵۷ نفر بستری و تحت مراقبت درمانی قرار گرفته‌اند كه وضعیت آنها رو به بهبود است و مابقی مرخص شدند.

انتهای پیام/۴۰۴۶/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *