مدیرعامل کاسپین: انتقال اموال و دارایی تعاونیهای فرشتگان، بدرتوس، الزهرا و پیوند در حال نهایی شدن است/ سهامداران و مشتریان به زودی خبرهای خوشی می شنوند

کد خبر : ۴۴۸۷۵
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۵

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:مدیر عامل موسسه اعتباری کاسپین با بیان اینکه کار انتقال اموال و دارایی های تعاونی اعتباری فرشتگان با سرعت و دقت خوبی در حال انجام است گفت: طی هفته های آینده خبرهای خوشی برای سهامداران و مشتریان موسسه خواهیم داشت.

ذکریا متحمل اظهار داشت: حدود ۹ ماه از اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی توسط موسسه اعتباری کاسپین می گذرد و در این مدت با وجود تمامی موانع، توانسته ایم امور مهمی چون حسابرسی و انتقال اموال و دارایی های برخی از تعاونی های اعتباری ادغام شده را به سرانجام برسانیم.

وی ادامه داد: تعاونی اعتباری فرشتگان نیز جزو همین تعاونی های هشت گانه تجمیعی است که اکنون با سرعت و دقت زیادی در حال انتقال اموال و دارایی های آن به موسسه کاسپین هستیم که این موضوع در آینده نزدیک به اتمام خواهد رسید.

متحمل با تاکید بر اینکه موسسه اعتباری کاسپین در مسیر قانون و مقررات مشخص و صادره از سوی نهادهای ذیربط چون بانک مرکزی حرکت کرده و می کند افزود: کار بزرگی چون انتقال اموال و دارایی هایی هشت گانه تعاونی تجمیعی در کاسپین زمان بر است اما با این حال مدیران این موسسه با وجود موانع پیش رو توانسته اند این مهم را به مراحل پایانی خود برسانند.

وی با تاکید بر اینکه موسسه اعتباری کاسپین با اخذ مجوز از بانک مرکزی در حال فعالیت در بازار پولی و بانکی کشور است، گفت: در هفته های آینده اخبار خوشی از تحولات مثبت صورت گرفته در این موسسه منتشر خواهد شد.

مدیر عامل موسسه اعتباری کاسپین اظهار داشت: این موسسه اکنون عضو صندوق ضمانت سپرده ها می باشد و این امر نشان از تعهد موسسه به قوانین و صیانت از سپرده های مردم است.

وی ادامه داد: در آینده نزدیک شاهد برپایی مجمع عمومی این موسسه و اتمام روند انتقال دارایی و اموال تعاونی های اعتبار حسابرسی شده خواهیم بود.

متحمل افزود: کار حسابرسی و انتقال اموال و دارایی های تعاونی هایی چون بدر توس، پیوند و الزهرا با همکاری دستگاه قضایی نیز در ماههای آینده نهایی و به اتمام خواهد رسید.

وی ابراز امیدواری کرد که موسسه کاسپین با همراهی سپرده گذاران گرامی و با توان مالی مناسبی که در اختیار دارد بتواند در شبکه بانکی کشور خدمات به روز و مناسب بویژه در حوزه بانکداری الکترونیکی ارائه کند.

منبع: اخبار بانک

متحمل آرمان

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *