مدیرعامل جدید موسسه ثامن: موسسه اعتباری ثامن به یک بانک بزرگ تبدیل می‌شود/ مالک ثامن عوض می‌شود

کد خبر : ۸۴۶۷۴
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: با صدور حکمی از سوی هیئت مدیره موسسه اعتباری ثامن ، محمود رهنما به عنوان مدیرعامل جدید موسسه معرفی شد.

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم هفته گذشته خبر تغییر در مدیریت موسسه ثامن را اعلام کرد و امروز موسسه اعتباری ثامن اخبار بانک مردم را تایید کرد.

روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن ،جلسه معارفه مدیر عامل جدید موسسه با حضور نماینده محترم سهامدار،  اعضاء محترم هیئت مدیره، قائم مقام محترم مدیرعامل، معاونین، مدیران ستادی و سرپرستان استان ها برگزار شد.

نماینده محترم سهامدار ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل سابق موسسه ، با اعطاء حکمی جناب آقای محمود رهنما را به عنوان مدیرعامل جدید  و همچنین محمد ابراهیم محمد پورزرندی را به عنوان رئیس هیئت مدیره موسسه منصوب کرد.

در ادامه محمد حسین نظری توکلی مدیرعامل سابق ضمن تاکید بر انتخاب مناسب محمود رهنما به عنوان مدیرعامل جدید موسسه ،  از کارکنان ثامن به عنوان بزرگترین سرمایه مجموعه یاد کرد و از آنان خواست که بهتر و بیشتر از گذشته جهت پیشبرد ماموریت موسسه با برادر رهنما به عنوان مدیریت عامل جدید همکاری شود.

در ادامه جلسه محمود رهنما مدیریت محترم عامل جدید ،ضمن قدردانی از مدیرعامل سابق موسسه اعلام کرد بانک مرکزی به تداوم فعالیت های موسسه تمرکز دارد و مطابق با تصمیمات اتخاذ شده سران ۳ قوه ، شورای پول و اعتبار ، و ابلاغ ریاست محترم جمهوری به زودی ثامن با مالکیت و نام جدید به یک بانک بزرگ در شبکه متمرکز بانکی کشور تبدیل خواهد شد.

ایشان افزودند : یکی از مهمترین افتخارات موسسه اعتباری ثامن رعایت اصول بانک مرکزی ، صورت های مالی دقیق موسسه  و آماده بودن کلیه زیرساخت های لازم برای اتصال به شبکه بانکی کشور می باشد و پس از تایید توافق نامه نهایی توسط بانک مرکزی در کمترین زمان ممکن آمادگی اتصال به شبکه بانکی کشور را دارد.

مدیریت عامل جدید برادر رهنما ، در پایان ضمن اذعان صداقت متقابل کارفرما و مدیران موسسه ، پس از اعلام شرایط فعلی و  حالت مطلوب  و درخواستی موسسه ، از کارکنان مجموعه ثامن خواستار مشارکت در اعلام راهکارهای مورد نظر جهت رسیدن به شرایط ایده آل و ارائه پیشنهادات جهت  کاهش هزینه در سازمان شد و اظهار داشت : به منظور توازن در روند اقدامات بانک  مرکزی و  موسسه  به زودی در ساختار سازمانی جدید موسسه معاونت حسابرسی ایجاد خواهد شد.

در ادامه، جلسه با تشکیل ۴ کارگروه تخصصی جهت تطابق و همفکری بین  مدیران میانی و عملیاتی موسسه  پایان یافت.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *