محدودیت‌های ترافیکی توسط پلیس راهور اعلام شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، محمد رازقی اظهار کرد: امروز در تهران بزرگ دو محدودیت اصلی وجود دارد مورد اول جاده امام‌زاده داوود که به علت بارش‌های چند روز اخیر و رانش زمین، از میدان کوهسار مسدود است و مورد دوم محدودیت در حوضه لواسانات است که از تمامی شهروندان و مسافران پایتخت درخواست می‌شود حتی‌المقدور به این محدوده سفر نکنند، زیرا با توجه به بارندگی احتمال خطردر این محدوده بسیار بالاست.

لازم به ذکر است که محدودیت اصلی تردد وسایل نقلیه در این منطقه از میدان زربند به سمت فشم مشاهده می‌شود که تمام این مسیر مسدود است.

وی در ادامه افزود: با توجه به خلوتی معابر شهر تهران و افزایش سرعت وسایل نقلیه از تمامی رانندگان درخواست می‌شود که با سرعت مجاز و مطمئنه به تردد بپردازند تا از بروز هرگونه حادثه جلوگیری کنند و هم‌چنین از تمامی رانندگان وسایل نقلیه درخواست می‌شود با عوامل پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند و اگر در جایی محدودیت ترافیکی برقرار شد حتماً در جهت مدیریت بهتر امور ترافیکی است.

رازقی در پایان گفت: امروز مورخ ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۸ مصادف با روز طبیعت تردد هرگونه وسایل نقلیه سنگین و موتورهای سه‌چرخ در کلیه معابر پایتخت ممنوع است به جز مواردی که حامل سوخت و موارد ضروری هستند.

انتهای پیام/۴۰۸۳/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *