مجمع بانک مهر اقتصاد با رنگ و بوی مجوز ۳۱ تیر برگزار می‌شود/ سپرده‌گذاران منتظر تصمیمات خوب سهامداران

کد خبر : ۶۶۲۷۹
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک مهر اقتصاد برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ برگزار می شود.

به گزارش بانک مردم، مجمع بانک مهر اقتصاد در آخرین روز تیرماه برگزار می‌شود و با توجه به اینکه اخیرا نام این بانک در سایت بانک مرکزی و در کنار بانک‌های مجاز قرار گرفته حائز اهمیت است.

تصمیمات سهامداران در این مجمع تعیین کننده خواهد بود و قطعا سپرده‌گذاران مهر اقتصاد با امیدواری بسیار نسبت به گذشته اخبار مجمع را دنبال خواهند کرد.

این بانک از تمامی سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ درمحل تهران-بزرگراه آبشناسان(شرق به غرب ) – بعد از تقاطع ستاری- خیابان شقایق- کوچه دهم- نبش خیابان بنفشه مجتمع آدینه برگزار می شود، شرکت کنند.

دستور جلسه این مجمع نیز استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره است.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *