مجرد: وقتی با تحریم به اهداف شان نرسیدند، شروع به تحریف اقدامات ایران کردند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

پیام مجرد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از نکاتی که در صحبت‌های اخیر مقام معظم رهبری به آن اشاره شد بحث تحریف اقدامات جمهوری اسلامی در جوامع بین المللی بود. بخشی از مشکلات سیاسی اقتصادی بر اساس تحریم های امریکا ایجاد شده است. از یک جایی دیدند که دیگر با تحریم به مقاصدشان نمی رسند، به همین دلیل لابی گری‌هایشان را در عرصه بین المللی علیه ایران افزایش دادند و شروع کردند به تحریف اقدامات ایران.

وی یادآور شد:  زمانی که رهبری اعلام کردند استفاده از انرژی هسته ای در راستای بمب اتم حرام است امریکا و اسراییل این موضوع را تحریف کرده و دروغ هایی را گفته و انجام می دادند تا دنیا فکر کند جمهوری اسلامی به دنبال آتش افروزی در منطقه است.

این عضو شورای مرکز حزب اسلامی کار همچنین گفت: اکنون تحریم ها باعث توسعه درون گرا شده است. ایران با کشورهای مهمی قرارداد داشته، دارد و قراردادهای خوبی می بندد و آمریکا از این موضوع هراس دارد.

مجرد اضافه کرد: آمریکا همیشه نظام جمهوری اسلامی را سدی مانع رشد خود در منطقه می داند. ایران با چین در حال مذاکره است تا آینده مالی خود را تامین کند اما ببنید چه طور آن را تحریف کردند. در این اتفاق هم متاسفانه وقتی امریکا می بیند ایران با اقتصاد دوم جهان وارد مذاکره برای شراکت بلند مدت ۲۵ ساله شده است سعی می کند افکار مردم را نسبت به این موضوع تحریک کند تا رابطه سیاسی ایران با سایر کشورها را زیر سوال ببرد.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *