مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی واریز می‌شود

کد خبر : ۳۴۸۰۷
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۵

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین و اردیبهشت‌ ماه در روزهای پنج‌شنبه ۲۸ مرداد و شنبه ۳۰ مرداد به حسابشان واریز می‌شود.

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ امیرعباس تقی‌پور با اشاره به اینکه مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین و اردیبهشت‌ ماه در روزهای پنجشنبه ۲۸ مرداد و شنبه ۳۰ مرداد به حساب‌شان واریز می‌شود، اظهار کرد: همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود، تا پایان مرداد مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مربوط به ماه‌های فروردین و اردیبهشت به حساب‌شان واریز می‌شود.

وی با بیان اینکه ۷۰۰ میلیارد تومان میزان مابه‌التفاوت افزایش حقوق در این دو ماه است، تصریح کرد: در روزهای پنج‌شنبه ٢٨ مرداد و شنبه ۳۰ مرداد مابه‌التفاوت افزایش حقوق به حساب بازنشستگان تأمین اجتماعی واریز می‌شود.

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اذعان کرد: سازمان تأمین اجتماعی ٢میلیون و ۷۰۰ هزار بازنشسته دارد که علت پرداخت نشدن مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت در ٢٧ مرداد به‌دلیل همزمانی با پرداخت یارانه‌ها بوده است.

 

عابربانک

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *