قاضی مسعودی مقام خطاب به اسد بیگی: تا شما را احضار می‌کنیم حقوق کارکنان را دو ماه عقب می‌اندازید

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، از مرکز رسانه قوه قضائیه، صبح امروز امیرحسین اسد بیگی قائم‌مقام مدیرعامل شرکت هفت‌تپه در گفت‌وگویی با شبکه خبر طی اظهاراتی مدعی شد که حقوق کارگردان تا اردیبهشت‌ماه بروز پرداخت‌شده؛ اما از این تاریخ به نادرست برای ما پرونده قضایی تشکیل شد و حساب‌های بانکی ما را بستند و نتوانستیم حقوق را پرداخت کنیم.

بر پایه این گزارش این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که این ادعا پیش‌تر نیز در جلسات دادگاه مطرح شده بود و در دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی، قاضی مسعودی مقام خطاب به متهم اسد بیگی گفت: آزادی شما برای پرداخت حقوق کارگران است و حقوق باید پرداخت شود.

نماینده دادستان هم گفت: در چند جلسه برای پرداخت حقوق با متهم اسد بیگی به‌صورت خصوصی صحبت کردم. ده میلیون یوآن او در توقیف است و این ارز ناشی از خریدوفروش ارز است. او به دادسرا فشار می‌آورد.

قاضی مسعودی مقام خطاب به اسد بیگی، گفت: خود فروش ارز هم که جزو جرائم محسوب می‌شود.

رئیس دادگاه گفت: این حساب که تخلف ارزی در آن صورت گرفته توقیف است شما منابع دیگری هم دارید و از آن می‌توانید حقوق را پرداخت کنید. تا شما را احضار می‌کنیم حقوق کارکنان را دو ماه عقب می‌اندازید. از وقتی‌که در اردیبهشت‌ماه دادگاه تشکیل‌شده است پرداخت حقوق را عقب انداخته‌اید و این کار را برای فشار به دادگاه انجام می‌دهید. این ده میلیون یوآن اسنادش وجود دارد و این پول ماحصل خریدوفروش ارز است. برای دادسرا امکان دادن مجوز برای این پول وجود ندارد، شما از منابع و حساب‌های دیگری که دارید پول را پرداخت کنید.

انتهای پیام/۴۱۴۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *